Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-SOCKS

X-SOCKS Run Energyzer V 2.0

  • X-SOCKS Run Energyzer V 2.0
  • X-SOCKS Run Energyzer V 2.0
  • X-SOCKS Run Energyzer V 2.0

X-SOCKS Run Energyzer V 2.0

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-SOCKS Run Energyzer V 2.0

TOPS w obu ceny i wydajności! Skarpetki mocy dla biegacza. Stopniowe grawitacja zwalcza kompresja, przyspieszenie powrotu żylnego lub przepływ krwi z powrotem do serca. To poprawia krążenie krwi i substancji odżywczych, łagodzi napięcie na układ krążenia i obniża tętno.


Energia ta oszczędność jest dostępna jako dodatkowe rezerwy w trakcie wysiłku fizycznego. Ponadto, stopniowe ściskanie, generowana przez inteligentne strefie ściskania poprawia regenerację oraz zmniejsza ryzyko zakrzepicy. Dzięki wyrafinowanym systemie ochraniacze i poduszki, skarpetki Energizer Run dać swoje nogi 13-funkcyjny ochronę.


System wentylacji z opatentowanym kanału klimatyzacji w połączeniu z AIRCOOL Stripes i anatomicznego prawo / lewo wkładka, pomp ciepła, wilgotnego powietrza z buta z każdym krokiem i zasysa świeżym powietrzu zaraz pod podeszwą. To utrzymuje stopy suche i tym samym odporne na pęcherze i przetarcia.Dane techniczne:


- 40%: Nylon


- 32%: Nodor skóry


- 13%: Mythlan


- 10%: Robur


- 5%: Elastan


- 50%: Nylon


- 32%: Polyester


- 13% z polipropylenu


- 5%: ElastanTechnologia:


Klimatyzacja Kanał:


Prowadzi powietrze od anatomiczny kształt wkładki za pomocą wewnętrznej powierzchni stopy, a tym samym sprawia, że ​​wilgotne, przegrzane powietrze jest wypompowywana z nawet obcisłe buty przy każdym ruchu.

Dowiedz się więcej


Samonastawialna mankiet (Socks):


Dopasowuje się do każdej nogi wielkości bez poślizgu lub zwężenie.

Dowiedz się więcej


Inteligentne Strefa kompresji:


Poprawia dopływ składników odżywczych, redukuje drgania mięśni, zwiększa wydajność.


X-cross Bandage:


Unikalne zespoły kostki rozjazdu, dzianiny z materiałów elastycznych, dać podkreślił, ścięgna, mięśnie i stawy pewne trzymanie i stabilność bez ograniczania swobody poruszania się.

Dowiedz się więcej


AirFlow AnklePads:


Kostkach często ociera się podczas upadku, ponieważ wystają z boków nóg. Moon półksiężyca kształcie ustawienie padów zapewnia najlepszą możliwą ochronę bez wpływu na zdolność wentylacyjnego kanału klimatyzacja.

Dowiedz się więcej


Toe Protector:


Ochrona przed pęcherzami i przetarcie.

Dowiedz się więcej


ToeTip Protector:


Asymetryczny absorbujące uderzenia ochraniaczy wykonanych z kanałowych włókien Robur poduszki i chronią palce na końcach samoprzylepnych.

Dowiedz się więcej


Lambertz-Nicholson Protector ścięgna Achillesa:


Dzięki bardzo odporne na ścieranie i uderzenia materiału pochłaniającego, ochraniacz chroni ścięgna Achillesa z punktów nacisku i tarcia z górnej części buta. Wrażliwe Achilles arent ścięgna podkreślił, ponieważ są one zamknięte w kapsule amortyzacji.

Dowiedz się więcej


Stripes AIRCOOL:


Dzianina jak cienkiej siatki przepuszczającej Mythlan powietrznego. Powoduje to chłodzenia wentylacji na podeszwach stóp.

Dowiedz się więcej


Anatomicznie ukształtowana wkładka:


W "L"-w lewo i "R"-prawa noga z wbudowanym kanałem klimatyzacja.

Dowiedz się więcej


Traverse pęd powietrza Channel:


Reguluje temperaturę stopy nogi i prowadzi wilgotne i przegrzane powietrze do kanału klimatyzacja.

Dowiedz się więcej


Protector śródstopia:


Poduszki Protector podbicia i działa jako amortyzatora, znacząco zmniejsza częstość występowania bolesnych ucisków i skrobania, siniaki i pęcherze.

Dowiedz się więcej


Protector Heel:


Ochrona przed presją i tarcie.


W tym momencie, X-SOCKS Run Energyzer V 2.0 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W runnerinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Odzież męska i w kategorii Skarpety . Posiadamy szeroki wybór Skarpety dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy X-SOCKS Run Energyzer V 2.0

Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielki

-

Bardzo przytulne i wyniki wykazały na treningu i zawodów.

Ras

-

doskonały

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności