Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-SOCKS

X-SOCKS Effektor Recovery

  • X-SOCKS Effektor Recovery
  • X-SOCKS Effektor Recovery
  • X-SOCKS Effektor Recovery

X-SOCKS Effektor Recovery

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-SOCKS Effektor Recovery

X-BIONIC ® Effektor xbs.precuperation / odzyskiwania daje organizmowi możliwość odpocząć przed czasem, kiedy wiesz, rzeczy będą się bardzo zajęty nie ma czasu na regenerację sił po tej dacie. Nasza nowa przekładnia spania precuperation jest rozwijany na relaksujący sen, lepszy przepływ tlenu i mięśni odzysku. Szkolenie jest skuteczna tylko wtedy dobry odzysk następuje; następna podwyżka jest tylko radość ze spokojnych nóg. W tym kontekście, opracowaliśmy skarpetki odzyskiwania: Kompresja wspomaga krążenie krwi podczas odzyskiwania, przekazuje mleczan dala i wspiera podaż składników odżywczych. Dzięki specjalnemu kompresji częściowym krwi może krążyć nawet tuż pod powierzchnię skóry. Kombinacja różnych technik kompresji ulepszać regeneracji. Tymczasem czarne linie na wale masować więzadła jak taśmy Kinesio. Za pośrednictwem PositioningLines na goleń skarpetki może być prawidłowo umieszczony, w celu znalezienia odpowiedniej wielkości cielęcej decyduje: rozmiar cielęcej (S / M / L) służy ponadto do rozmiaru buta właściwego wyboru wkładek.


Klimatyzacja Kanał ®:


Klimatyzacja Kanał ® jest system wentylacji z kanałami, które przepływa wokół ciała, ciągle odprowadzając wilgoć i ciepło. To umożliwia przepływ powietrza do okolic ciała normalnie nie dostępnych świeżym cyrkulacji powietrza.


Lambertz-Nicholson ścięgna Achillesa Protector ™:


Dzięki materiał pochłaniający uderzenia jest bardzo odporna na ścieranie, a osłona zabezpiecza ścięgna Achillesa z punktów ciśnienia i tarcia z górnej części buta. Wrażliwe ścięgna Achillesa arent podkreślić, ponieważ są one zamknięte w kapsule amortyzującego.


Toe Protector:


Ochrona przed pęcherzami i ścieraniem.


Anatomicznie ukształtowana wkładka:


Na "L"-w lewo i "R"-prawa noga z wbudowanym klimatyzacja Kanał ®.


Podbiciu Protector:


Podbiciu poduszki Protector i działa jako amortyzatora, znacząco redukując częstość bolesnych punktów nacisku i skrobania, siniaki i pęcherzy.


Traverse Airflow kanałowy system ™:


Reguluje temperaturę stopy nogi i prowadzi wilgotne i przegrzane powietrze do klimatyzacja Kanał ®.


AIRCOOL Stripes ™

Dzianina jak widowiskowej netto przepuszczającej powietrze Mythlan ™. To powoduje wentylację chłodzenia na podeszwach stóp.


Ochraniacz pięty


Ochrona przed ciśnieniem i tarciem.


AnklePads ™ Przepływ powietrza:


Kostki kości są często ociera się podczas upadków, ponieważ wystawać po bokach nogawek. Księżyc półksiężyca kształcie dostosowanie poduszki oferuje najlepszą możliwą ochronę bez wpływu na zdolność wentylacyjnych klimatyzacja Kanał ®.


X-cross ® Bandage:


Unikalne zespoły kostki zwrotnicy, dzianiny z materiałów elastycznych, dać podkreślił ścięgien, mięśni i stawów pewny chwyt i stabilność bez ograniczania swobody ruchów.


Jeśli szukasz X-SOCKS Effektor Recovery, masz szczęście. W sklepie prowadzenie i triathlon znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w runnerinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Odzież męska. runnerinn oferuje ekskluzywne produkty Skarpety dla wielu aktywności. Skarpety zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy X-SOCKS Effektor Recovery

Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały

-

świetne miejsce, świetne produkty, świetne ceny polecam

Wygodne skarpetki

-

Te skarpetki są bardzo wygodne i pasują w wymienionych wielkości. Jeśli jest naprawdę lepszy odzysk z nich nie mogę potwierdzić, ale przynajmniej są one wygodne!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności