Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Whinck

Whinck Selfie Stick

  • Whinck Selfie Stick
  • Whinck Selfie Stick

Whinck Selfie Stick

Opis produktu Whinck Selfie Stick

Dzięki samoprzylepnej samoprzylepnej osobie przyjdziesz na zdjęciach z ramką, którą zdecydujesz, nie zależy już od długości ramienia czy życzliwości sporadycznego fotografa, z tym ryzykiem.

Charakterystyka:

Wieszak WHINCK Selfie Stick Navel i dystrybuowany przez firmę KPSPORT to nie tylko kij, dzięki któremu możesz poczuć się samoobsługą, nowe pokolenie posiadaczy smartfonów, z możliwością przedłużenia paska, wbudowaną kontrolę i kabel do podłączenia urządzenia

Zapomnij o połączeniach Bluetooth. Włóż kabel do gniazda słuchawkowego telefonu komórkowego. Na urządzeniu przenośnym będziesz miał szybkie, bezpieczne i oszczędzające baterie baterie.

Przycisk Navel Selfie Stick ma kotwicę dopasowaną do statywu.

Samoprzylepny kabel jest kompatybilny z: Iphone i Samsung.

ZGODNOŚĆ NIE ZGODNOŚCI Z INNYMI GŁOSAMI.

Poniżej znajduje się lista możliwych rozwiązań dla innych marek telefonów komórkowych. Przed zakupem tego produktu upewnij się, że telefon komórkowy jest kompatybilny.

Ustawienia aparatu muszą być włączone, co umożliwia robienie zdjęć przy użyciu przycisku głośności w telefonie.

Jeśli chodzi o system Android z 4.2.2, jeśli nadal nie działa pobierz aplikację "Camera 360" lub "SelfieShop Camera"

Z jednym z tych dwóch aplikacji powinno działać.


Chcesz poznać, inne powiązane produkty prowadzenie i triathlon od Whinck? W runnerinn, kupisz potrzebny sprzęt Akcesoria, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Whinck Selfie Stick jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij