up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Torby i saszetki

Torby i saszetki prowadzenie i triathlon

Kupuj spośród naszego bogatego asortymentu Torby i saszetki! Kupuj w konkurencyjnych cenach prowadzenie i triathlon sprzęt w runnerinn.

Marki Torby i saszetki

Polecane produkty w Torby i saszetki

Wskazówki dotyczące wyboru sprzętu do biegania

Aby cieszyć się bieganiem, musisz zaopatrzyć się w odpowiedni rodzaj akcesoriów i sprzętu. Spójrz poniżej na kilka ważnych sprzętów do biegania, które musisz mieć;

Akcesoria

Jako biegacz musisz nosić wygodne i funkcjonalne ubrania i obuwie do biegania, ponieważ ma to znaczący wpływ na Twoją wydajność. Akcesoria do biegania mogą obejmować smartwatch, urządzenie GPS, butelkę z wodą, pas do biegania, czapkę, okulary przeciwsłoneczne i parę słuchawek. To podstawowe akcesoria do biegania, które każdy biegacz musi mieć przed startem.

Plecaki

Plecak do biegania ma pewne specyficzne cechy, takie jak niski profil, prosty pas biodrowy i kilka kieszeni, które są łatwo dostępne podczas biegania. Te plecaki zapewniają więcej miejsca do przechowywania niż kamizelki i są dobrym wyborem do przechowywania dodatkowego sprzętu, takiego jak odzież, buty, bidony itp. Adidas , Salomon , Nike , Asics , New Balance , La Sportiva i Mizuno to znani producenci oferujący szeroką gamę sprzętu biegowego.

Torby

Przed wyjściem z domu sprawdź listę rzeczy, które musisz mieć w swoich torbach biegowych. Twoje ubrania do biegania, buty, skarpetki i bidony to najważniejsze akcesoria do biegania, które musisz trzymać w torbie. Te torby zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie przenosić wszystkie niezbędne rzeczy i ułatwić do nich dostęp.

Worki gimnastyczne

Worki gimnastyczne to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz czegoś szybkiego, lekkiego i prostego do spakowania sprzętu do biegania. Główną atrakcją worków gimnastycznych nie jest ich design, ale funkcjonalność i wygoda, jakie oferuje. Jego konstrukcja jest na tyle prosta, że można ją zamknąć po prostu pociągając za sznurki. Otwieranie worków gimnastycznych jest równie proste. Dlatego dla biegaczy ten rodzaj worka jest idealny.

Hydration, Hydration Handhelds i Hydration Kamizelka

Dla biegaczy przełajowych pas nawadniający jest lepszy niż podręczny uchwyt do nawadniania, który zapewnia wolną rękę. Pasy hydracyjne zapewniają większą pojemność niż podręczna butelka. Są idealne do biegów o średniej długości lub długich biegów, które wymagają większego sprzętu. Z drugiej strony podręczne butelki na wodę to najlżejsza i najbardziej kompaktowa opcja do przenoszenia wody i niektórych niezbędnych rzeczy.
Ich ograniczona pojemność magazynowa sprawia, że idealnie nadają się do krótkich tras. W przypadku biegów długodystansowych najlepszym wyborem są kamizelki hydracyjne , ponieważ mogą pomieścić więcej artykułów spożywczych, butelek z wodą i sprzętu niż pas wyścigowy.

Saszetka biodrowa

Nerka do biegania, która pomieści jedną lub dwie butelki z wodą, to doskonały wybór na średniej długości bieganie w odległych miejscach. Nerka ma również pojemność, aby pomieścić żywność, sprzęt i trochę sprzętu.
Upewnij się, że wybrana przez Ciebie nerka może bezpiecznie i wygodnie pasować, jednocześnie bezpiecznie przechowując rzeczy.

clouse menu Zamknij