up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakiego rodzaju plecaka potrzebuję do biegania?

Kiedy szukasz plecaka do biegania, wybór jest nieskończony. W oparciu o swoje potrzeby wybierz najlepszy, który spełnia Twoje wymagania dotyczące biegania. Adidas , Nike , Asics , New Balance i Mizuno oferują ogromną kolekcję najlepszych plecaków do biegania.
Plecak hydracyjny Adidas do biegania jest niezwykle lekki i wygodny, że prawie zapomnisz, że masz coś na plecach. Plecak został zaprojektowany z myślą o biomechanice biegacza, która zapobiega podskakiwaniu podstawowych rzeczy i umożliwia łatwy dostęp do przedmiotów podczas biegu.
Dzięki wielu kieszeniom i przegrodom plecak do biegania Adidas jest wystarczająco dobry, aby zmieścić wszystko, czego potrzebuje biegacz. Kompaktowy, ale przestronny, ten plecak to idealny wybór dla biegaczy przełajowych.

Plecak hydracyjny zapewnia możliwość nawodnienia bez użycia rąk, wygodne i pojemne miejsce do przechowywania, a także wygodę i trwałość, których biegacz zawsze szuka w plecaku. Niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem sezonowym, długim biegiem w terenie, czy wybierasz się na szlak, ten niedrogi i lekki plecak na wodę do biegania jest dla Ciebie idealnym towarzyszem.
Niezależnie od tego, czy biegasz po wyboistych szlakach, czy odkrywasz nowe trasy terenowe, potrzebujesz plecaka, który trzyma się blisko skóry, i właśnie tam plecak New Balance robi to dobrze.
Dzięki regulowanym paskom i siateczkowym panelom na klatce piersiowej, które zapewniają dopasowanie i wygodę, możesz biegać jak wolny ptak. Biegacze przełajowi zawsze szukają zapinanych na zamek kieszeni na uprzęży, które ułatwią im dostęp do żeli i innych odżywek, telefonów lub niezbędnych rzeczy.

clouse menu Zamknij