up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakich akcesoriów potrzebuję do toreb biegowych?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym biegaczem, czy od lat jeździsz po drogach, przed rozpoczęciem przygody musisz mieć kilka podstawowych akcesoriów do torby biegowej. Te dodatki nie są drogie, ale mogą znacznie pozytywnie wpłynąć na wydajność.

Pas do biegania

Prosty pas do biegania z jedną kieszenią to niezbędne akcesorium, które musisz trzymać w torbie do biegania. Pasek jest rozciągliwy i może pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak telefony, klucze i dowody osobiste.

Butelka wody

Utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia jest kluczem do doskonałych wyników, zwłaszcza gdy uprawiasz aktywność fizyczną, taką jak jazda na rowerze lub bieganie w czasie upałów. Plecak hydracyjny to najważniejsze akcesorium, które należy trzymać w torbie biegowej.

Zegarek GPS

Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas biegu, zegarek GPS należy trzymać w torbie poprzedniego wieczoru. Upewnij się, że zegarek jest naładowany przed wyruszeniem w drogę.

Czapka do biegania

Powinieneś również mieć czapkę odprowadzającą wilgoć, którą można łatwo złożyć, rondzie i zmieścić w kieszeni, aby móc ją wyciągnąć w razie potrzeby. Boczne panele z siateczki chronią głowę przed nagrzewaniem, a tylne paski są wykonane z regulowanej gumki, która zapewnia idealne dopasowanie.

Bezprzewodowe słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki to najlepszy towarzysz każdego biegacza. Upewnij się, że masz je w torbie do biegania przed wyjściem z domu. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się noszenie słuchawek na przewodnictwo kostne, aby można było słyszeć hałas otoczenia. Słuchawki do biegania nie mogą całkowicie blokować pobliskiego hałasu.

clouse menu Zamknij