Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Topo athletic

Topo athletic Fli Lyte 2

Topo athletic Fli Lyte 2

Topo athletic Fli Lyte 2

  • Topo athletic Fli Lyte 2
  • Topo athletic Fli Lyte 2
  • Topo athletic Fli Lyte 2
  • Topo athletic Fli Lyte 2

Topo athletic Fli Lyte 2

Opis produktu Topo athletic Fli Lyte 2

Fli Lyte 2 oferuje miękką, wysoce elastyczną i elastyczną jazdę, dostosowaną do różnych odległości i prędkości. Ulepszona siatka górna zapewnia dodatkową strukturę i trwałość bez utraty wagi lub oddychalności. Nowa platforma jest nieco miękka i bardziej elastyczna niż nasze oryginalne, zapewniając bardziej naturalne poczucie.

Najlepsze dla: Drogi biegowe

Wysokość stosu: 23mm (pięta) // 20mm (przednia część)

Heel to Toe Drop: 3mm

Waga: 6.9 oz (rozmiar 7)


Nie czekaj dłużej i kupuj Topo athletic Fli Lyte 2 - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na runnerinn znajdziesz inne produkty Running w kategorii Obuwie damskie, co dopełni twój zakup. Kupuj Topo athletic Fli Lyte 2 i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Running i wybrać coś dla siebie.

Cechy Topo athletic Fli Lyte 2

Krok
Drop
Kolor
Kolor
Amortyzacja
Waga obuwia

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności