Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Topo athletic

Topo athletic Fli Lyte 2

Topo athletic Fli Lyte 2

Topo athletic Fli Lyte 2

  • Topo athletic Fli Lyte 2
  • Topo athletic Fli Lyte 2
  • Topo athletic Fli Lyte 2
  • Topo athletic Fli Lyte 2

Topo Athletic Fli Lyte 2

Opis produktu Topo athletic Fli Lyte 2

Fli Lyte 2 oferuje miękką, wysoce elastyczną i elastyczną jazdę, dostosowaną do różnych odległości i prędkości. Ulepszona siatka górna zapewnia dodatkową strukturę i trwałość bez utraty wagi lub oddychalności. Nowa platforma jest nieco miękka i bardziej elastyczna niż nasze oryginalne, zapewniając bardziej naturalne poczucie.

Najlepsze dla: Drogi biegowe

Wysokość stosu: 23mm (pięta) // 20mm (przednia część)

Heel to Toe Drop: 3mm

Waga: 6.9 oz (rozmiar 7)


Czy szukasz produktów prowadzenie i triathlon marki Topo athletic? Na runnerinn, w sklepie online prowadzenie i triathlon , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów prowadzenie i triathlon, m.in Topo athletic Fli Lyte 2. W tym momencie Topo athletic Fli Lyte 2 jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla prowadzenie i triathlon i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Topo athletic Fli Lyte 2

Użycie
Szerokość buta
Krok
Drop
Waga obuwia
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij