up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Vijzelstraat 68-78
1017 HL Amsterdam
Netherlands

4.5

55 opiniones

50 días de devolución

Envío y devolución gratis

Envío rápido con DHL

Zwrot zamówienia

Inicia sesión en MI CUENTA. Devuelve los artículos en su embalaje original. Los artículos devueltos deben incluir etiquetas y cualquier embalaje, p. ej. los zapatos deben ser devueltos con la caja original y devolverse en perfectas condiciones (sin usar, con etiquetas, en su embalaje original). Utiliza un paquete / embalaje nuevo para asegurarte de que no se adhieran etiquetas o cinta adhesiva en el embalaje original del producto. Coloca la etiqueta de devolución en el exterior del embalaje y envía el paquete a la dirección indicada en la etiqueta de devolución.

Suunto

Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh

Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh

Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh

plus
  • Play videoSuunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh
  • Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh
  • Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh
  • Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh

Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh

Opis produktu Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh

Dokładne i niezawodne komponenty lustrzane:

Zakres MC kompasów lustrzanych zapewnia nieocenione narzędzie dla tych, którzy przypisują szczególną premię do dokładnych i wiarygodnych pomiarów kierunkowych; na przykład geodetów, górników, architektów, ratowników patrolowych, turystów pieszych, żeglarzy i wojska. System regulacji odchylania, standardowy w całym zakresie, jest szczególnie użyteczny podczas pracy w obszarach o dużej zmienności magnetycznej, a wycięcie obserwacyjne zapewnia doskonałą dokładność. Model MC 2 jest również dostępny w Globalnym systemie bilansowania.

Kompas ogólny:

Kompas mechaniczny od kilku tysięcy lat działa jako nawigator.

Jeszcze dziś magnetyczny kompas jest przyjazny dla środowiska, tanie i najbardziej niezawodne narzędzie przy wyborze kursu. Najstarsze okrągłe pola Suunto, które są nadal używane, są produkowane w 1938 roku. Kompas wysokiej jakości w polu praktycznie nie potrzebuje innej usługi niż mycie w słodkiej wodzie od czasu do czasu. Kompas działa bez zewnętrznego zasilania. Kompas pobiera moc z natury - z magnetycznego bieguna północnego.

KOMPASOWANIE:

Dwa geograficzne strefy bilansujące

Pionowe natężenie i kierunek ziemskiego pola magnetycznego, nachylenie, wpływa na płaszczyznę poziomą igły kompasu zgodnie z szerokością geograficzną, w której jest ona stosowana. Ze względu na nachylenie kompas musi być zrównoważony w różnych strefach geograficznych, aby utrzymać igłę w pozycji poziomej.

Wcześniej kula ziemska została podzielona na pięć różnych stref równowagi, w których działały specyficzne kompasy. Jednakże, ponieważ ludzie podróżują coraz częściej, potrzeba kompasu o większym zasięgu geograficznym wzrosła. Dzięki Suuntos Two Zone System są tylko dwie strefy bilansowe, które można rozważyć w kompasie na półkuli północnej i na półkuli południowej. W praktyce oznacza to, że kompas Suunto zaprojektowany na półkuli północnej będzie działał z daleka na półkuli południowej i na odwrót.

Dane techniczne:

Regulowana skala korekcji deklinacji

Linijka

Otwór do obserwacji

Kompas lustrzany

Lupa powiększająca

Kompas bazy

Odłączalny ściągacz zatrzaskowy

Chyłomierz

Oznaki świetlne

Luminous pierścień bez okablowania

Waga: 74 g / 2,65 oz.


Z Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh, gwarantujemy najlepszy sprzęt prowadzenie i triathlon. Dodatkowo w runnerinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep prowadzenie i triathlon i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Suunto. Nasz zespół ekspertów prowadzenie i triathlon dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Sprzęt do biegania za każdym razem.

Cechy Suunto Mc-2/360/D/Cm/In/Nh

Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up