Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Foot Pod Mini

  • Suunto Foot Pod Mini
  • Suunto Foot Pod Mini
  • Suunto Foot Pod Mini

Suunto Foot Pod Mini

Opis produktu Suunto Foot Pod Mini

Suunto Foot POD Mini pozwala mierzyć i rejestrować informacje o prędkości i odległości podczas chodzenia, biegania, lub jogging - w sposób zabawny i stylowy.


Dokładnie ocenić wydajność działa z bardzo lekkiego i wytrzymałego Mini biegowy.


Ścięty bezpiecznie na buta i połączeniu z Suunto T3, T4, T6, albo M5, Foot POD Mini pozwala monitorować i nagrywać w czasie rzeczywistym prędkości, odległości i dane tempo - ważne dla biegaczy, spacerowiczów, czy biegaczy, którzy chcą w celu poprawy ich wydajności i optymalizacji ich szkolenie.Pobierz pełne zrozumienie każdej sesji treningowej, łącząc szczegółowe systemem informacji zapisanych przez Foot Mini POD z danych zebranych przez fizjologicznych monitorem tętna Suunto.


Dla zwiększenia bezpieczeństwa, dłuższy czas pracy baterii do 400 godzin pomoże zapewnić, że nie można pominąć etap informacji.


Mila po mili, godzina po godzinie, liczyć się z każdą po kroku - klip na Foot POD Mini i rozpocząć podróż.


Cechy:


- Prędkość i odległość zarówno środki wewnątrz i na zewnątrz


- Super lekki: 9 g / 0,3 oz


- Żywotność baterii 400 godzin


- Wodoszczelność: 30m / 100ft


- Zakłócenie darmo transmisja ANT-


- Bateria wymieniana przez użytkownika


Sprawdź Suunto Foot Pod Mini w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Elektronika i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Czujniki w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w runnerinn.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Suunto Foot Pod Mini

Rodzaj produktu
Czujniki
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Monitorowanie wyścigu na boisku

-

Co polecacie jeśli trzeba kierować wyścig mojego syna na boisku ..Så Ci potem można zobaczyć, gdzie on ma nad i ze wszystkimi szybkich zmian ... Czy byka może wypowiedzieć się na pracy ... Więc możemy go zobaczyć Google maps .. Pozdrawiam stycznia Neve

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij