Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather

  • Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather
  • Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather
  • Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather

Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather

Opis produktu Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather

Zestaw zawiera czarny pasek ze skóry z żółtym szwem oraz bary wiosny do mocowania paska. Zestaw pasek uniwersalny Elementum Aqua, Terra i modeli Ventus. Zaleca się, aby mieć pasek zmieniony przez autoryzowanego sprzedawcy lub punktu serwisowego Suunto.

W runnerinn, pokazujemy całą charakterystykę Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather. W prowadzenie i triathlon sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather i korzystaj z naszych ofert prowadzenie i triathlon sprzętu.

Cechy Suunto Elementum Terra Strap Kit Leather

Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij