Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

  • Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber
  • Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Suunto Elementum Terra jest znakomicie wykonany zegarek, wyprodukowany wyłącznie w Finlandii. Ten zainspirowany miejskich zegarek premii łączy dziedzictwo rękodzieła z precyzyjnej technologii cyfrowej. Podczas Terra jest idealny do użytku miejskiego, ale także mierzy wysokości i pogody trendów i zawiera unikalny kompas 3D dla przygód na łonie natury. Zaprojektowany z obudową ze stali nierdzewnej i szkła szafirowego kryształu wytrzymać elementy.Cechy:


Fiński rzemiosła

Obudowa ze stali nierdzewnej z szafirowego szkła

Wysokościomierz, barometr, kompas


Kupuj swoje ulubione Elektronika modele i ciesz się prowadzenie i triathlon. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w prowadzenie i triathlon telefonicznie lub email.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij