Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Basic HR Belt

  • Suunto Basic HR Belt
  • Suunto Basic HR Belt
  • Suunto Basic HR Belt

Suunto Basic HR Belt

Opis produktu Suunto Basic HR Belt

Wysyła dokładne informacje o tętnie do kompatybilnego urządzenia Suunto.

Suunto Basic Heart Rate Belt? Monitoruj tętno z dokładnością.

Monitoruj tętno z precyzją i wygodą. Podstawowy pas tętna przesyła dokładne informacje o tętnie do zgodnego monitora tętna Suunto.

Łatwy w użyciu i wygodny w noszeniu, Basic Heart Rate Belt wykorzystuje sygnał analogowy z 29 różnymi kodami, aby wyeliminować rozmowę z innymi pulsometrami podczas wysyłania informacji o tętnie do zgodnego monitora tętna, zapewniając dokładny odczyt w czasie rzeczywistym Twój występ.

Taśmy o cienkich długościach ograniczają do minimum ryzyko tarcia i otarć, co pozwala trenować przy minimalnych przerwach.

Uzyskaj dokładne informacje o tętnie potrzebne do osiągnięcia swoich celów. Basic Heart Rate Belt jest kompatybilny z monitorami tętna M1 i M2, a także z Vector HR.

Cechy:

Wysyła dokładne informacje o tętnie do zgodnego monitora tętna Suunto w czasie rzeczywistym

Pasuje bezpiecznie do ciała za pomocą cienkich klamer regulujących długość dla maksymalnego komfortu

Wymienna bateria


W runnerinn, pokazujemy całą charakterystykę Suunto Basic HR Belt. W prowadzenie i triathlon sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Suunto Basic HR Belt. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Suunto Basic HR Belt i korzystaj z naszych ofert prowadzenie i triathlon sprzętu.

Cechy Suunto Basic HR Belt

Kolor
Czujniki

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności