Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Ambit3 Sport Coral Strap

  • Suunto Ambit3 Sport Coral Strap
  • Suunto Ambit3 Sport Coral Strap

Suunto Ambit3 Sport Coral Strap

Opis produktu Suunto Ambit3 Sport Coral Strap

Oryginalny pasek do zegarka Suunto Ambit3 Sport Coral. Możesz zmienić pasek się za pomocą IP średnicy 6 śrubokręt Torx Plus.

Miękki silikonowy pasek czuje się na nadgarstku i pasuje na nadgarstek o rozmiarach od 13 do 21 cm (od 5 do 8) w obwodzie.


W runnerinn, pokazujemy całą charakterystykę Suunto Ambit3 Sport Coral Strap. W prowadzenie i triathlon sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Suunto Ambit3 Sport Coral Strap. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Suunto Ambit3 Sport Coral Strap i korzystaj z naszych ofert prowadzenie i triathlon sprzętu.

Cechy Suunto Ambit3 Sport Coral Strap

Rodzaj produktu
Kolor
Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

To, co chciał

-

Bardzo dobry pas, jedyną wadą jest to, że śrubokręt Torch 6, która nie jest bardzo powszechne w Toolbox jest potrzebne.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij