up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak używać getrów?

Getry do biegania

Getry do biegania to odzież, która chroni stopy, dolną część nogi i ciało podczas brudnych, mokrych lub śnieżnych aktywności na świeżym powietrzu. Stuptuty są uważane za niezbędny element każdej zimowej podróży, wędrówki lub wspinaczki. Możesz kupić getry do biegania od Salomon , Altra , Raidlight , Ultimate Direction .

Zastosowania getrów

Podróżować z plecakiem:
Stuptuty są lekkie i mogą być używane do uprawiania turystyki pieszej i innych celów. Chroni przed kamieniami i lekkim deszczem podczas wycieczek w łagodną pogodę. Dostępne są również wodoodporne getry, dzięki czemu można ich używać w deszczową pogodę. Zatrzymuje również wodę w butach.

Alpinizm:
Stuptuty do alpinizmu zapewniają wysoką wytrzymałość podczas sezonu śnieżnego do uprawiania turystyki pieszej. Są wodoodporne i również poniżej kolan.

Getry do biegania w terenie

Getry do biegania w terenie są zwykle lekkie lub skompresowane. Głównym celem tych stuptutów jest utrzymanie śmieci z butów, gdy jesteś na szlaku. Getry do biegania w terenie nie są wodoodporne. Najlepsze getry do biegania po szlaku tworzą silny ślad wokół dolnej części nogi, aby zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczeń, a jednocześnie łatwo łączą się z większością butów do biegania.
Niektóre rzeczy sprawiają, że są najlepszymi getrami do biegania w terenie do wszystkich rodzajów aktywności na świeżym powietrzu.

• Po pierwsze, musisz zbudować pieczęć, która zatrzyma większość odpadów.
• Zamki błyskawiczne, guziki i sznurki są satysfakcjonujące, o ile są łatwe w obsłudze.
• Dobre getry działają na ruiny.

Getry do butów do biegania

Ochraniacze na buty do biegania mogą być używane podczas wędrówek, biegania i wyścigów pustynnych. Getry do biegania wykonane są z plastyfikowanego syntetycznego poliestru przypominającego tkaninę. Chronią przed kamieniami, gałązkami i kurzem przed dostaniem się do butów i zapewniają dodatkową warstwę ochronną dla stóp. Getry do butów do biegania są bardzo elastyczne dla każdego i zoptymalizowane pod kątem komfortu różnych obuwia dla Twojej skóry.

clouse menu Zamknij