up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Akcesoria do biegania, o których nie wiedziałeś, że są potrzebne

Akcesoria do biegania

Oto kilka akcesoriów do biegania podanych poniżej. Możesz kupić akcesoria do biegania od Adidas , Salomon , Nike , Asics i Raidlight .

Skarpety do biegania
Nie można wystarczająco podkreślić wartości dobrych skarpet do biegania. Twoje stopy docenią Cię za noszenie skarpet do biegania. Kup odpowiednie skarpety do biegania, które są wygodne i zostały wyprodukowane tak, aby wyeliminować wilgoć i pot ze stopy. Mogą one całkowicie pomóc w przezwyciężeniu odporności i zachowaniu ran.

Szorty do biegania
Spodenki do biegania powinny być wygodne, lekkie i zapobiegać poceniu się podczas biegania. Większość spodenek do biegania pojawia się z planem spodni, więc nie musisz nosić ze sobą niczego dodatkowego. Wypróbuj te szorty przed zakupem, ponieważ niektóre wkładki do spodni mogą być nieco irytujące, jeśli nie kupisz dokładnego rozmiaru.

Rajstopy do biegania
Kiedy klimat staje się zimny, rozsądnie jest nosić rajstopy, aby utrzymać ciepło w nogach, a tym samym zmniejszyć ryzyko kontuzji. Legginsy do biegania mogą być odpowiednio dopasowane, aby skuteczniej trzymać nogi i zapobiegać przedostawaniu się wiatru i deszczu do samej nogi. Służy to do przezwyciężenia uszkodzeń spowodowanych przez schłodzone mięśnie.

Rękawiczki do biegania
Bieganie wpływa na ogromne ilości krwi, które należy odwrócić od krawędzi do pracujących mięśni, takich jak nogi, ręce mogą być bardzo zimne, stąd zapotrzebowanie na rękawiczki. Rękawiczki powinny być lekkie i wygodne. Tylko przy złej pogodzie będziesz musiał nosić grube rękawice do biegania.


clouse menu Zamknij