Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

  • Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery
  • Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery
  • Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery
  • Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery
  • Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery
  • Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

Opis produktu Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

Recovery jest ważną częścią każdej rutynowej fitness. Szybkiego powrotu do zdrowia oznacza, że ​​czuje się świetnie, po wysiłku i może pracować częściej z lepszych wyników.


Badania nauczyło nas, że potrzeby kompresji w miłej stanu odzysku różnią się, gdy mięśnie są aktywne. Mając to na uwadze, SKINS stworzył RY400 zakres.


Zapomnij masaże, długie kąpiele i szokująco zimne okłady z lodu. Aby skrócić czas odzyskiwania, należy pociągnąć na RY400 góry długim rękawem po działalności. Jest naukowo udowodnione, aby pomóc organizmowi odzyskać lepsze - zmniejszenie czułości i opóźnioną bolesność mięśni Początek poprzez dostarczenie większej ilości tlenu do odpoczynku mięśni.


Zalecamy nosić RY400 Top z długim rękawem dla co najmniej 3 godziny, aby uzyskać najlepsze rezultaty.


Nasz 400 dopasowanie gwarantuje maksymalny komfort, dzięki czemu można nosić nawet podczas snu, aby przyspieszyć swój Bodys naturalny proces odnowy.Cechy:


- Zmniejszyć bóle mięśni:


Dostarczając więcej tlenu do mięśni w spoczynku, RY400 ubrania są naukowo udowodnione, aby zmniejszyć czułość i opóźnione bolesność mięśni Początek.


- Ostatecznym fit:


Dostosowany do uwzględnienia swój wzrost, wagę i kształt ciała w celu uzyskania najlepszej kompresji i komfort.


- New wear noc:?


Tak wygodne można nawet nosić go do łóżka po intensywnym treningu - tak youll wake up czuje się lepiej następnego dnia.Technologia:


- 400fit:


Super wygodne dopasowanie, bardziej precyzyjne, ukierunkowane Dynamiczna kompresja Gradient i większy zakres długości nóg dla mężczyzn i różnych kształtów ciała dla kobiet


- 50 + UV Protection:


SKINS urodził się w Australii, więc wiemy co nieco o wywieranie się w słońcu. Nasze tkaniny posiadają ochronę UV 50 +, co oznacza, że ​​można dostać się i trenować, nie martwiąc się o słońce ryzyk związanych.


- Dynamiczna kompresja Gradient:


Zwiększa dostarczanie tlenu do aktywnych mięśni podczas ruchu i zmniejsza kwasu mlekowego gromadzeniu się na większą moc i mniejsze naprawy Tim


- Materiał MX Pamięć:


Pamięć MX zawiera unikalny tkaniny przędzy elastomerowej wysokiej rozciągliwości - który powraca do swojego pierwotnego kształtu bez względu na to, jak dużo stresu można umieścić ją pod.


- Zarządzanie wilgocią:


Utrzymanie suchości dzięki zaawansowanej zasysanie jest właściwe dla wszystkich skórek, tkanin - wilgoć jest wyciągnąć z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne.


- Skupienie Muscle:


Wyjątkowo pakowania i wspieranie swoich najważniejszych grup mięśni w celu zmniejszenia ruchu i skupić kierunek mniej drgań mięśni, mniejsze uszkodzenia tkanek miękkich i bolesność mniej po wysiłku.


- Zapach, Smród, Pong, Smell, Stench darmo:


Permanent leczenia przeciwbakteryjnego zniechęca bakterie jonowo pochłaniające zapach powodują substancje normalnie związane z zużyciem Lycra. Te funkcje są wbudowane w naszych tkanin, więc nie mogą nigdy być wyprane.


- Warp Knit


Tkaniny w skórach jest warp dzianiny za pomocą wielu drobnych jakości przędzy dać lepszą wydajność - Dzianiny osnowowe nie mają naturalną odcinek - zamiast, mix elastan zapewnia określone poziomy elastyczności i doskonale kontrolowane kompresji.


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie prowadzenie i triathlon. Kupuj Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane prowadzenie i triathlon produkty z kategorii Odzież damska, które dopełnią twoje zamówienie. runnerinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Skins RY400 Compression L/S Top for Recovery

Bielizna
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij