Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Essentials Compression Socks Recovery

  • Skins Essentials Compression Socks Recovery
  • Skins Essentials Compression Socks Recovery
  • Skins Essentials Compression Socks Recovery

Skins Essentials Compression Socks Recovery

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Essentials Compression Socks Recovery

W przeciwieństwie do normalnych sportowe skarpetki, skarpety kompresyjne Skórki są idealne odzysku po sportowe skarpety i zapewnić maksymalny odzysk potrzebne po długim biegu.


Anatomicznie stosowane, zaprojektowane kompresji gradient Skór skarpet kompresyjnych odzyskiwania przyspiesza przepływ krwi, które pomaga w eliminacji opóźnioną bolesność mięśni (DOMS) początek i poprawia czas regeneracji.


Poprawa krążenia krwi przyczynia się do zmniejszenia ryzyka zakrzepicy żył głębokich (DVT), podczas długiego skoku odcinkach.


Wszystkie produkty Essentials używać skórek unikatowe tkaniny i doskonałą konstrukcję, aby zapewnić maksymalną korzyść i wsparcie mięśni z niezrównaną wygodę, możliwość oddechu i temperatury i regulacji wilgotnościTechnologia:


Kompresja Engineered Gradient


Gradient Compression został zaprojektowany, aby zapewnić prawidłowy poziom ciśnienia powierzchniowego, aby poprawić krążenie i zwiększa dostawę tlenu - zwiększającą moc, szybkość i wytrzymałość


Zarządzanie wilgocią


Utrzymanie suchość dzięki zaawansowanej odprowadzania wody tkwi w całej wilgoci SKÓRKI tkanin uwagę z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne


Mięśnie ostrości


Wyjątkowo owijania i wspieranie swoich najważniejszych grup mięśni w celu zmniejszenia ruchu i kierunku ostrości za mniej drgań mięśni, uszkodzenia tkanek miękkich i mniej mniej bóle po wysiłku


SKÓRKI Sock Fit


SKÓRKI skarpety systemu doborze uwzględnia swoje łydki, bo masz tylko pełnych korzyści z inżynierii kompresji gradientu jeśli SKÓRKI pasuje ci właściwie wokół mięśnia łydki. Anatomiczna konstrukcja lewo i prawo daje również komfortowe dopasowanie


Skins Essentials Compression Socks Recovery to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z prowadzenie i triathlon. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Skarpety i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież męska znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie runnerinn! Oferujemy szeroki wybór Skins, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Skins Essentials Compression Socks Recovery

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności