Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sigma

Sigma Rc Move Basic

  • Sigma Rc Move Basic
  • Sigma Rc Move Basic
  • Sigma Rc Move Basic

Sigma Rc Move Basic

Opis produktu Sigma Rc Move Basic

Wewnątrz lub na zewnątrz, ruch RC jest optymalnym towarzyszem dla wszystkich ambitnych sportowców. Wiele funkcje szkoleniowe, intuicyjna obsługa oraz nowoczesne Bluetooth Smart Technologią dokonać RC MOVE idealnego partnera treningowego.

Darmowe szkolenie i trening interwałowy

Trening

Przy użyciu MOVE RC można trakcyjnego na podstawie różnych parametrów. Tryby dla różnych typów kształcenia zostały zdefiniowane w menu ustawień.

Podczas korzystania z bezpłatnego szkolenia, szkolenia może nastąpić zgodnie z kilku stref docelowych, takich jak dopasowywanie, tłuszcz i własnych.

Klasyczny trening przedział składa się z rozgrzewki, fazy interwał / odzysku, a także schłodzić. To może być zakończona w oparciu o określonym czasie lub poziomów tętna. Podczas szkolenia, akustyczne i wizualne sygnały wskazują, czy górne i dolne limity zostały naruszone i ogłosi koniec każdej fazy.

Licznik okrążeń i łatwe LapView

Zapisy RC przejść do czasów / okrążeń 99 interwał. Na wyświetlaczu na koniec każdego okrążenia pojawia się czas okrążenia. Jeśli jest to Twoja najszybszy czas okrążenia do tej pory, lap jest wyświetlany jako najlepszego okrążenia. W przeciwnym razie czas jest wyświetlany jako ostatniego okrążenia. Poszczególne okrążenia szkolenia mogą być bezpośrednio oceniany w zegarku za pomocą funkcji Łatwa LapView.

Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk START, aby wyświetlić następujące dane:

Czas okrążenia

Czas od początku

kalorie

Średnie tętno

Min / max tętno

Najlepsze okrążenie

Suma wartości

Menu w pamięci MOVE RC może być używany, aby wyświetlić wszystkie statystyki szkoleniowych zarejestrowanych przez zegarek. Obejmuje to statystyki dla tygodnia i miesiąca, łączne wartości, a nawet indywidualne sesje treningowe. Wartości są przekazywane SIGMA DATA CENTER pomocą klucza bezprzewodowego SIGMA. Mogą one być następnie zapisywane i analizowane w szczegółach.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Sigma Rc Move Basic jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Sigma Rc Move Basic, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym runnerinn. Nasza szeroka kolekcja Zegarki zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z prowadzenie i triathlon w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w runnerinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Sigma Rc Move Basic

GPS/GLONASS
HRM w zestawie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty