Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sigma

Sigma MySpeedy

  • Sigma MySpeedy
  • Sigma MySpeedy
  • Sigma MySpeedy

Sigma MySpeedy

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sigma MySpeedy

MySpeedy rozszerza rynek rowerowy komputerowy obejmuje szeroką gamę inteligentnych, jasne, konfigurowalny i chłodnych prędkościomierzy. To oznacza koniec znormalizowanej konstrukcji w świecie komputerów rowerowych! Nowe modele mają niepowtarzalny styl, kolorowych uchwytów oraz transmisję bezprzewodową. To sprawia, że ​​MySpeedy najmodniejszy Projektowany obiekt na każdej kierownicy.

Indywidualność i różnorodność:

Koniec znormalizowanej konstrukcji w świecie komputerów rowerowych jest tutaj. MySpeedy z SIGMA SPORT rozszerza rynek rowerowy komputerowy obejmuje szeroką gamę inteligentnych, jasne, konfigurowalny i chłodnych odometers.

Dziewięć różnych wzorów model, jedenaście pierścienie silikonowe dla głowic komputerowych, praktyczny uchwyt kierownicy z regulacją skrętu, a transmisja bezprzewodowa sprawiają MySpeedy trendiest przedmiotu Styl na wszelkich kierownicy roweru.

Pokaz:

Duży, okrągły wyświetlacz komputera jest bardzo łatwe do odczytania. użytkownicy MySpeedy "wyraża zadowolenie, gdy budzi się z trybu czuwania przed jazdy poprzez wyświetlanie niestandardowych" twarz ", który może być wybrany z jednego z dziesięciu różnych motywów.

Podczas jazdy jedna wartość funkcji wyświetlany jest przez cały czas. Na wyświetlaczu można zmienić naciskając przycisk MODE. Obwodowy indeks prędkości stale dostarcza informacji o aktualnej prędkości, nawet jeśli jest wyświetlana na wyświetlaczu zmieniają się podczas jazdy i czasu podróży lub odległości.

Proste zastosowanie:

Prostota w najlepszym wydaniu:

Z jednego pojedynczego przycisku operacyjnego MySpeedy jest niezwykle łatwy w użyciu. Ten jest umieszczony na krawędzi komputera i jest wysoce czuły, tak że może być nawet naciśnięciu kciukiem. Ikony tacho, zegar, i drogowe wyraźnie wskazują aktualny tryb wyświetlania.

Ustawienia urządzenia są skonfigurowane po użyciu przycisku SET na plecach. Elementy nawigacyjne na lewej krawędzi menu Set dostarczyć wskazówek i sygnalizować bieżący obszar ustawiania.

Plugn BIKE:

MySpeedy pasuje do żadnej kierownicy i może być bardzo szybko w załączeniu. Paski krzemu mocujące wspornik są zamocowane do kierownicy w sekundach. Głowica komputer zostaje skręcona do czujnika prędkości bracket.The może być również przymocowana do roweru w ciągu kilku sekund. Magnes zostaje przymocowany, a użytkownik jest gotowy do pracy.

Natychmiastowe usunięcie:

Pośpiech, aby dostać się do kina lub spotkać przyjaciela na kawę? Komputer zostanie zwolniony ze wspornika z pojedynczym skręcie w celu udaremnienia potencjalnych złodziei.

Proste mocowanie:

Wspornik kierownicy jest przymocowany za pomocą pasów krzemu i szef komputer jest po prostu zakręcone.

Czujnik prędkości obrotowej jest zamocowany do przedniego widelca sekund, stosując pasek w magnes, jest wówczas ustawione na szprychach.

Różnorodne wzory i indywidualność:

MySpeedy jest dostępny w dziewięciu różnych wzorów. Każdy z nich ma swój własny pierścień krzemu i dopasowanie kolorowy pasek uchwytu.

Poniższe wzory są dostępne Kamuflaż, Sweety, Herbie,

Złe oko, gwiazdy i paski, kropki, Aloha, Pow! i czaszki.

1 Operacja przycisk z łatwo poczuć punkt Ciśnienie:

Tylko jednego przycisku, MySpeedy jest łatwe i wygodne w użyciu. Przycisk jest właściwie umieszczony w dolnej części komputera. Przyjemny, łatwo poczuć punkt oporu pozwala na szybkie poruszanie się po menu. Materiał został zaprojektowany, aby umożliwić proste korzystanie z komputera nawet w rękawiczkach.

Konstrukcja Obudowa chroni wyświetlacz przed zarysowaniami:

Komputer został celowo zostały zaprojektowane tak, aby być solidne. Wbudowany wyświetlacz jest doskonale i skutecznie zabezpieczone przed zarysowaniem przez krawędź wyraźnie wystający.

Twarze - animacje wyświetlacza:

Z MySpeedy, użytkownik może zdecydować, która wita ich twarzy na początku każdej jazdy. Na aktywacji, czyli gdy MySpeedy jest włączony lub gdy wyruszył z trybu uśpienia, komputer rower wyświetla wybraną twarz. Wybierz jedną z jedenastu różnych powierzchniach w menu ustawień

Po zaprzestaniu jazdę, osobiste, animowane "twarzą" jest wyświetlany przez pięć minut, a następnie przez kolejne pięć minut, bez animacji. Jeśli rower pozostaje nieruchoma przez dziesięć minut, wyświetlacz wyłączy się.

Czujnik ruchu:

MySpeedy jest wyposażony w czujnik ruchu. To automatycznie aktywuje komputer rowerowy, gdy zostanie przeniesiony, a także stawia go w tryb uśpienia, gdy nie zostanie wykryty ruch przez dziesięć minut. Czujnik ruchu oszczędza energię, tak że MySpeedy ma żywotność baterii aż do czterech lat, ale także automatycznie zapisuje dane jeździć bez konieczności naciskania początkowej lub końcowej.

Koło rozmiar tabeli:

MySpeedy jest niezwykle łatwy w konfiguracji. Do precyzyjnego pomiaru prędkości i odległości, trzeba określić swoje rowery Rozmiar kół. Lista dwunastu popularnych rozmiarów kół w zakresie od 12 do 29 cali są przechowywane w menu ustawień. Simpy wybrać ten, który pasuje do Twojego roweru. Oczywiście, można również ustawić rozmiar koła mierząc obwód swojej opony w mm

Prędkościomierz:

Wskaźnik prędkości MySpeedy w centrum dużego, okrągłego wyświetlacza jest czytelny. Pełną prędkość bez miejsc po przecinku jest wyświetlany aż do 99 km / h lub mph. Obwodowy indeks prędkości również wskazuje aktualną prędkość oraz widać na wszystkich widokach funkcyjnych. Pełnej skali topy z prędkością 60 km / h lub mph.

Jazda odległość:

ow daleko? Odległość jest dokładnie mierzone i wyświetlane z dokładnością do setnej km / milę. (99,99 km / mil)

Całkowity dystans:

Całkowity dystans można zobaczyć tylko wtedy, gdy nie jeździ i jest liczony w pełnych km / mil aż do 9,999.

Jeździć czas:

Jak długo? MySpeedy liczy czystego czasu jazdy wyzwalany przez funkcję auto start / stop. Weź tyle przerw, ile chcesz, czas jazdy jest o jazdę!

Intuicyjna nawigacja menu dla prostych ustawień:

Ustawienia urządzenia są skonfigurowane po użyciu przycisku SET na plecach. W menu ustawień elementy nawigacji po lewej dostarczyć wskazówek oraz lampy błyskowej, aby pokazać aktualny obszar ustawiania.

ATS, szybkość i transmisja bezprzewodowa:

MySpeedy rekordy prędkości za pomocą analogowego systemu przesyłowego (ATS) nadajnik, który bezprzewodowo przesyła dane do komputera.

Symbol analogowe jest przesyłany w formie zaszyfrowanej w celu wyeliminowania przesłuchów i ma zasięg transmisji do 70 centymetrów. Mocowanie za pomocą opasek kablowych, pierścień O lub pasek jest prosta.

Sam nadajnik wyposażony jest w bardzo elastyczną bazę gumową, która zmieści się na każdym widelcem.

Tryb Dostawa:

W celu oszczędzania baterii, MySpeedy jest w trybie transportowym. Wyświetlacz jest wyłączony i nie reaguje na ruch lub przycisk jest wciśnięty. Urządzenie musi być budzony z trybu transportowego przed jego pierwszym użyciem. Aby to zrobić, należy nacisnąć i przytrzymać przycisk SET na plecach przez około pięć sekund. Na ekranie pojawi się menu ustawień.

Tryb Transport:

Jeśli czujnik wykryje ruch pięć razy, ale nie odnotowała obrót koła, komputer przełącza się na tryb transportowy. Stan ten jest łatwy do zidentyfikowania przez animowany samochodu, który pojawia się na wyświetlaczu. Gdy w trybie transportowym, MySpeedy musi być przełączony do trybu aktywnego poprzez wciśnięcie przycisku Tryb.

Długa żywotność baterii:

Żywotność akumulatora MySpeedy jest ponad cztery lata z przeciętnie jedną godzinę dziennie. Głowa i nadajnik pochodzą z konwencjonalnym standardową baterią CR2032.

Wodoszczelny:

Po tym wszystkim, jest rzeczą oczywistą, że podobnie jak wszystkich innych komputerów rowerowych SIGMA, The MySpeedy jest wodoodporny.


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie prowadzenie i triathlon, odkryj runnerinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Sigma , wszystkie nasze produkty prowadzenie i triathlon posiadają pełną gwarancję producenta Sigma. Lubisz Sigma MySpeedy? Wybierz jedną z naszych kategorii Elektronika i odkrywaj szereg produktów Elektronika . Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Sigma MySpeedy

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty