Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salomon

Salomon S Lab Light

Salomon S Lab Light

Salomon S Lab Light

  • Salomon S Lab Light
  • Salomon S Lab Light
  • Salomon S Lab Light
  • Salomon S Lab Light
  • Salomon S Lab Light

Salomon S Lab Light

Opis produktu Salomon S Lab Light

Proste, bardzo lekkie zestawy do dłoni kurtkę wiatr. Idealny dla każdego rodzaju działalności wytężonej, gdzie waga jest absolutna premii.Dane techniczne:


Waga 105 g


SKŁAD: 100% PATechnologia:


ClimaWIND PRO:


ClimaWIND tkaniny oferują równowagę pomiędzy ochroną wiatru i wysokiej oddychalności z ochrony stosunku od 0 do 5 CFM (stóp sześciennych / minuta). Są one idealne do uprawiania sportów aerobowych i bardzo aktywnych.


Salomon S Lab Light jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie prowadzenie i triathlon znajdziesz Salomon S Lab Light i powiązane produkty. Nasza gama produktów Kurtki została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Salomon S Lab Light

Type of jacket
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Najlepszym

-

Jest to najlżejszy / cienka warstwa, jaką kiedykolwiek widziałem, a jakość materiału jest bardzo dobra! Gdy temperatura jest wciąż łagodne użycie śladów.

Lżejszy niż piórko!

-

Jest to najlżejszy / cienka warstwa, jaką kiedykolwiek widziałem, a jakość materiałów jest doskonała! Służy do szlaku, kiedy temperatury są nadal łagodne.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności