Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Trail 5

Salming Trail 5

Salming Trail 5

Salming Trail 5

Salming Trail 5

  • Salming Trail 5
  • Salming Trail 5
  • Salming Trail 5
  • Salming Trail 5
  • Salming Trail 5
  • Salming Trail 5

Salming Trail 5

Opis produktu Salming Trail 5

Szlak 5 zawiera system wsparcia naturalnego Salming, który składa się z trzech głównych obszarów systemu Torsion Guidance System (TGS62 / 75 °), konstrukcji Wrap Around Design, właściwości Recush i Recoil R oraz wreszcie Trail 5 zawiera laboratorium z Vibram przy użyciu mieszanki Vibram Megagrip ze specjalnie zaprojektowaną podeszwą zapewniającą niezrównaną przyczepność na suchych i mokrych śliskich nawierzchniach.

Dlaczego Vibram MegaGrip?

Niezrównany uchwyt na mokrych, błotnistych i śliskych powierzchniach.

Niewielki, ale bardzo długi, noszony związek.

Samoczyszczący się projekt.


Kochasz ? Kupuj Salming Trail 5 i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Salming. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Obuwie męskie we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania , modele Trail running zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Salming Trail 5

Krok
Drop
Wodoodporna Membrana
Kolor
Kolor
Amortyzacja
Waga obuwia

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności