Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Split Vision

Salming Split Vision

  • Salming Split Vision
  • Salming Split Vision
  • Salming Split Vision
  • Salming Split Vision

Salming Split Vision

Opis produktu Salming Split Vision

Bądź na szczycie swojej gry z okularami ochronnymi Salmings!

SplitVision? Ma owinąć wokół przezroczystego projektu ram, który zapewnia niezrównaną wizję. Rama posiada 2K gumowe zagięte końcówki na szablonie, co zapewnia doskonałe dopasowanie i komfort.

Salutowanie SplitVision? Okulary ochronne zapewniają przezroczystą ochronę, która zapewnia niezrównaną, pozbawioną zniekształceń obraz z dużym dopasowaniem i komfortem.

Cechy:

Wysoki odporny na uderzenia poliwęglan

Powłoka odporna na zarysowania

Powłoka przeciwmgielna

Dane techniczne:

Materiał:

Kauczukowane gumki 2K na szablonie zapewniają doskonałe dopasowanie i komfort

Budowa:

Owiń wokół ramy


Interesuje Cię Salming Split Vision? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w runnerinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Salming Split Vision. Salming jest jedną z najlepszych marek prowadzenie i triathlon, projektującą produkty dla Okulary, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności