up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Salming
360

Salming Greyhound Running Shoes

Salming Greyhound Running Shoes

Salming Greyhound Running Shoes

Salming Greyhound Running Shoes

Salming Greyhound Running Shoes

plus
  • 360Salming Greyhound Running Shoes
  • Play videoSalming Greyhound Running Shoes
  • Salming Greyhound Running Shoes
  • Salming Greyhound Running Shoes
  • Salming Greyhound Running Shoes
  • Salming Greyhound Running Shoes
  • Salming Greyhound Running Shoes

Salming Greyhound Running Shoes

Opis produktu Salming Greyhound Running Shoes

Stworzony do pracy na twardej nawierzchni uwalnia Greyhounda w tobie! Saling najnowszym dodatkiem do segmentu drogi jest wojownik drogowy, but dostosowany do twardej nawierzchni i siły uderzenia, które mu towarzyszą. Podeszwa zewnętrzna Podeszwa zewnętrzna Greyhound jest opracowywana razem z Vibram i zawiera mieszankę XS Trek, która jest o 25% trwalsza w porównaniu do naszej zwykłej lekkiej mieszanki podeszwy zewnętrznej. To najskuteczniejszy materiał podeszwy zewnętrznej Salmings. ma zgrabną konstrukcję i zminimalizowany wzór podeszwy zapewnia doskonałą przyczepność na suchych i mokrych twardych nawierzchniach, takich jak asfalt, asfalt i beton. Podeszwa środkowa Recoil PLUS zapewnia niesamowity o 20% wyższy zwrot energii, dzięki czemu jest to najbardziej reaktywny związek Salmings! (W porównaniu ze standardowym materiałem Salming) UpperLess to więcej, że cholewka Greyhound ma zaawansowaną prostotę, zarówno pod względem wizualnym, jak i pod względem wydajności. Górna część ciała zawiera lekką, jednoczęściową 3-warstwową konstrukcję, która przytrzymuje stopę w miejscu, zapewnia doskonałą oddychalność i dopasowanie. Konstrukcja języka ma konstrukcję z klinem, która zapewnia wygodę w dotyku, a sznurówki są cienkie.

Zamawiaj Salming Greyhound Running Shoes i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Salming Greyhound Running Shoes, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Salming Greyhound Running Shoes w magazynie w cenie 122.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Running, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Salming Greyhound Running Shoes

Drop
Kolor
Waga obuwia
Szerokość buta

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up