Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Runtastic

Runtastic Gps Watch

Runtastic Gps Watch

  • Runtastic Gps Watch
  • Runtastic Gps Watch

Runtastic Gps Watch

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Runtastic Gps Watch

Runtastic GPS Watch, dostępne w różnych kolorach tylko przez ograniczony czas monitoruje najważniejsze wartości treningowych, w tym: tempo, prędkość, dystans, czas trwania okrążeń, kalorie i tętno, a także zmiany elewacji i tętna strefy. Dalsze cechy produktu to: wyjątkowa żywotność baterii, konfigurowalny wyświetlacz, niezawodny kompas z funkcjami nawigacji, nocne światła i wiele innych.

A swoją Runtastic doświadczenie nie kończy się po zakończeniu aktywności! Dzięki oprogramowaniu Runtastic Connect, jest to szybki i łatwy sposób przesłać wszystkie śledzone działań Runtastic.com. Wystarczy podłączyć runtastic GPS Watch poprzez USB do komputera, a wszystkie działania zostaną przeniesione do konta na Runtastic.com. W ramach konta osobistego można uzyskać dostęp do Fitness Statystyki i wykresy, dane dowolnie edytować aktywności i interakcji z niesamowitej, wspomagające runtastic społeczności. Śledź swoje działania, monitorować swoje postępy i przekroczyć swoje cele z Runtastic!

Cechy:

Utworów tempo, prędkość, dystans i czas trwania

Monitory lap razy, stref treningowych, kalorie i tętno

Funkcje kompasu i nawigacji

Żywotność baterii, podczas korzystania z GPS, do 14 godzin

Dane aktywności przechowywanych udało i analizowano na Runtastic.com

Zawiera kabel ładowania USB (6 pinów)

Dane techniczne:

Czas i odległość

Średnie, max. i rzeczywistej prędkości / tempa

Średnie, max. i rzeczywiste tętno

Strefy treningowe wew. alarm szkolenia

Żywotność baterii z GPS do 14 godzin

5 profili kształcenia (dostosować wyświetlacz)

Kompas Włącznie. funkcja nawigacji

Nocne światło

Waga:

GPS Watch, 57,5 ​​g

Pulsometr, 60 g


Zamierzasz kupić Runtastic Gps Watch? Wszystkie produkty Runtastic mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Runtastic Gps Watch i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na runnerinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów prowadzenie i triathlon.

Cechy Runtastic Gps Watch

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bateria

-

Czytam czas baterii 14 godzin przy użyciu GPS ... ID zegarek niż akumulator? lub zawsze kupić nowy?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć, to jest akumulator urządzenia. Ładowarka jest wliczone w cenę. Dzięki.

Funkcjonalność aplikacji z runtastic

-

Witam, używam od kilku lat w App runtastic wersji Pro i jestem bardzo dobrze. Zastanawiam się, czy kupując zegarek, dane mojego obecnego profilu (ras ostatnich latach) znajdzie się w takiej samej systemu / oprogramowania podłączyć zegar. Gdzie mogę zobaczyć zegarka "na żywo"? Są w Rzymie

Nasi eksperci odpowiadają

Wszystkie informacje masz już na swoim profilu runtastic nie zostaną usunięte. GPS oglądać tylko zapisać swoje sesje szkoleniowe i dodać je do swojego konta runtastic. Dziękuję.

Zapytany różnica między modelami

-

Witam Chciałem znać różnicę między modelem GPS oglądać runtastic zegar wzrósł 119'95 zł i modelu zegara GPS w czarnych 142'95 €? Są to ten sam model, a różnica jest taka, że ​​jeden pas zajmuje monitor pracy serca, a drugi nie ??? Dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Dzień dobry, różnica jest, że czarny model obejmował zespół HR i różowy nie. Pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty