up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Powerbar

Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder

Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder

plus
  • Play videoPowerbar Isomax 1.20kg Orange Powder
  • Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder
  • Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder

Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder

Opis produktu Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder

PowerBar:

Isomax jest pierwszym sportowym napojem na rynku, który dostarcza organizmowi 5 głównych elektrolitów (sodu, chlorków, potasu, magnezu i wapnia) w stosunku utraconym przez pot.

Zapewnia szybkie nawodnienie dzięki swojej formule izotonicznej i wiodącej w branży mieszance 5 elektrolitów.

W tym 840 mg na litr elektrolitu sodowego, jest to jedna z najwyższych ilości na rynku. Zawiera 70 mg kofeiny, aby zwiększyć koncentrację i koncentrację.

3750mg bardzo szybko działającego hydrolizatu białkowego PeptoPro pozwala dłużej działać, opóźniając początek zmęczenia. To także kopnięcie rozpoczyna twoje odzyskiwanie. Nie zawiera sztucznych aromatów, kolorów ani konserwantów.

Mieszanka węglowodorów C2MAX zawiera specjalny stosunek źródeł glukozy i fruktozy. Spożywane regularnie podczas ćwiczeń, ta mieszanka może zwiększyć ilość energii do mięśni nawet o 55%.


Jesteś zainteresowany Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder, odkryj również produkty prowadzenie i triathlon powiązane z marką Powerbar w kategorii Odżywianie i katalogu Napoje. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w runnerinn, twoim sklepie online prowadzenie i triathlon, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Powerbar Isomax 1.20kg Orange Powder

Podkategorie
Rodzaj produktu
Ilość
Trening
Kofeina

Recenzje klientów i pytania (7)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Produkt gotowy otwarty

-

plomba była już otwarta

Bardzo zadowolony

-

zgodny produkt, szybka dostawa. Bardzo zadowolony

Powerbar

-

5 * produkt i usługa!

C2max

-

Izotoniczny o doskonałej jakości i bardzo przyjemnym smaku. Idealny do aktywności wytrzymałościowych.

Najlepsza wytrzymałość w historii !!

-

Używam produktów Powerbar podczas treningów i wyścigów przez cały rok, ponieważ przynosi mi to sól i minerały, które straciłem podczas aktywności, a także bardzo smaczne !!

Wielki

-

Zwykle używam produktów z listwą zasilającą zarówno do wyrobu pocztowego, jak i wewnętrznego, są one szczególnie dobre zarówno pod względem smaku, jak i strawności. Dają dobry wkład elektryczności przydatnej w sytuacjach "awaryjnej" energii.

Doskonałe paliwo wytrzymałościowe !!!

-

Od wielu lat jestem zapalonym rowerzystą. Zrobiłem mój udział w klubowych i stuletnich przejażdżkach. Nie uważam się za profesjonalistę przez JAKĄKOLWIEK odcinek wyobraźni, ale nie jestem też zwolna. Biorąc to pod uwagę, użyłem kilku płynnych i półstałych (żelowych) międzygwarkowych paliw. Byłem długoletnim użytkownikiem Cytomax, ale przez te lata osłabili swoją formułę. Szukałem nowego miksu, kiedy mogę napisać tekst na Powerbar Isomax. Ten produkt jest zwycięzcą !!! W ciągu ostatnich 3 lat straciłem 35 funtów, a następnie straciłem wiele zapasów odżywczych. Powerbar Isomax dostarcza mi wszystkich elektrolitów i kalorii, których potrzebuję na długi dystans. Strzał z kofeiny jest również świetny do niewielkiego wzmocnienia na wybojach. Świetny produkt!!! Dzięki Powerbar i BikeINN !!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up