up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Polar

Polar Pro Chest Strap

plus
  • Play videoPolar Pro Chest Strap
  • Polar Pro Chest Strap

Polar Pro Chest Strap

Opis produktu Polar Pro Chest Strap

Polar Pro Strap współpracuje ze wszystkimi czujnikami tętna Polar. Z miękkiego materiału włókienniczego, slip zapobiegania silikonowych kropek i bezpieczną klamrą, pasek jest bardzo wygodne w noszeniu i pozostaje na swoim miejscu nawet przez swoich najbardziej intensywnych treningów. Dodatkowa ingerencja zapobiegania elektrod na pasek sprawiają, że niezwykle wrażliwe na sercu? S sygnały elektryczne, zapewniając maksymalną precyzję pomiarów tętna i eliminacji zakłóceń.

Interesuje Cię Polar Pro Chest Strap? Jest w tym momencie w naszym sklepie runnerinn, naszym prowadzenie i triathlon sklepie online. W runnerinn znajdziesz więcej produktów prowadzenie i triathlon marki Polar. Nie czekaj i ciesz się Polar Pro Chest Strap - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment prowadzenie i triathlon.

Cechy Polar Pro Chest Strap

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (19)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Polarny h10

-

Bardzo dobry produkt, już drugi raz zamawiam z powodu utraty pierwszego. Bardzo zadowoleni z obsługi. obserwowałem, gdzie była przesyłka przez mój e-mail.

Doskonały

-

Kupiłem opaskę, aby zastąpić poprzednią i całkowicie odpowiada oczekiwaniom. Cena była najtańsza, jaką znalazłem, a dostawa była prawie natychmiastowa! Idealny!

Lepszy niż ten, który przyszedł standardowo

-

Witam, jak mówię w tytule. Oprócz pełnej kompatybilności system zamykania jest lepszy. Dobry zakup

Polarny pas piersiowy

-

Produkt oryginalny, bardzo dobrej jakości!

Miły

-

Dobra jakość, doskonała stabilność. Działa z H7

Oryginalny

-

To oryginalny, doskonały zespół.

Doskonały pasek na klatkę piersiową

-

Wziąłem tę opaskę, ponieważ ta dostarczona z Polarem zsunęła się, gdy biegałem i nie została na klatce piersiowej. Nie mam już z tym problemów. Pomysł na końcówki silikonowe jest więc doskonały! Zamknięcie jest również idealne.

Zamiennik dla garmin

-

Kupiłem to, aby zastąpić pasek Garmin do użytku z nadajnikiem Garmin. Działa doskonale i wydaje się dokładniejszy niż oryginalny pasek. Również wygodniejszy niż pasek Garmin HRM

Świetny

-

Jako zamiennik podstawowego paska Garmin ... Daleko powyżej i znalazłem utraconą precyzję ...

Pas piersiowy polar pro

-

Współpracuje z polarnym H7

Pasek z polaru elastica pro

-

Działanie w trakcie użytkowania jest idealne, rejestruje pomiary i prawidłowo wysyła odbiornik, jest również wygodne, a nasadka poprawiła się w stosunku do swojego poprzednika Soft Strap z niższego poziomu. Moim zdaniem powinno trwać dłużej w stosunku do kosztów. Zwykle trwa półtora roku

Pas piersiowy polar pro

-

Świetny produkt, dobra obsługa od dostawcy

Pas piersiowy polar pro

-

Znacznie lepszy pasek niż jego niższa siostra, ten z silikonowymi punktami wokół klatki piersiowej nie przesuwa się w żadnym momencie.

Ogłoszenie

-

Idealny produkt, szybka dostawa

Pasmo tętna całkowicie odnawia się w dotyku, a metoda zaczepiania starych była niewygodna i znacznie lepsza dzięki systemowi kliknięć!

-

Bardzo dobrze

Oryginalny produkt !!!

-

Bez skazy

-

Super wygodny i funkcjonalny.

Pasek pro polar

-

Nowy dotyk wszystkich czujników H1, H2, H3, H6, H7 i H10 Pasek Polar Pro wykonany jest z miękkiego materiału tekstylnego, silikonowych kropek zapobiegających poślizgowi i bezpiecznej klamry. Czujnik tętna Polar H10 jest dokładny i wygodny z najwyższą dokładnością. nowy klip lub stara metoda zapięcia.

Pas piersiowy polar pro

-

Nowy dotyk wszystkich czujników H1, H2, H3, H6, H7 i H10 Pasek Polar Pro wykonany jest z miękkiego materiału tekstylnego, silikonowych kropek zapobiegających poślizgowi i bezpiecznej klamry. Czujnik tętna Polar H10 jest dokładny i wygodny z najwyższą dokładnością. nowy klip lub stara metoda zapięcia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up