up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać ocieplacz na szyję?

Ochraniacz na szyję to tuba z tkaniny, która ma chronić szyję i okolice przed zimnem zimy i promieniami słonecznymi. Pomaga zapobiegać oparzeniom słonecznym. Natomiast w chłodne dni chronią szyję i twarz przed wyziębieniem i poparzeniem od wiatru. Są również bardzo przydatne w bieganiu i innych sportach na świeżym powietrzu, aby utrzymać szyję w cieple i chronić.
Ochraniacze na szyję do biegania są wykonane z wygodnego i wytrzymałego materiału i są wygodne w użyciu. Niektóre z najlepszych marek ochraniaczy na szyję to Adidas , Salomon , Nike , Asics , Dynafit . Ochraniacze na szyję są zwykle wykonane z lekkiej tkaniny, dzięki czemu ich noszenie jest łatwe i wygodne.
W zależności od pogody można ich używać z wielu powodów, utrzymując szyję w cieple, suchości i ochronie. Często są bardzo miękkie i wygodne w noszeniu.
Tkanina jest jednym z najważniejszych czynników przy rozważaniu zakupu ocieplaczy na szyję. Głównie getry na szyję składają się z następujących materiałów, tj. Bawełna, Lycra/Spandex, Rayon i Spandex.

Jego zastosowania i narzędzia

• Działają jak osłona przeciwsłoneczna, chroniąc przed promieniami słonecznymi i ich skutkami, które mogą uszkodzić skórę.
• W mroźne zimowe dni pomagają w utrzymaniu ciepła szyi i nosa.
• Ochraniacze na szyję są wykonane z elastycznego materiału i wygodnie dopasowują się, aby zapewnić wygodę w różnych warunkach.
• Używany jako odzież sportowa, aby zapewnić uniwersalny wygląd i wygodę.
• Mogą być również używane jako element modowy lub szalik i naprawdę wyrażać.
• Są przydatne do ochrony przed kropelkami z dróg oddechowych, zapobiegając rozprzestrzenianiu się Covid 19.


clouse menu Zamknij