up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Czym jest garnitur Tri dla mężczyzn?

Kombinezon triathlonowy to jednoczęściowy strój, który sportowcy, biegacze i pływacy noszą podczas triathlonu, podczas jazdy na rowerze, biegania i pływania. Możesz go nosić przez cały bieg, ponieważ ma delikatną wyściółkę, która zapewnia wygodę. Trisuit musi być jak druga skóra, aby zmaksymalizować aerodynamikę i umożliwić Ci osiąganie najlepszych wyników. 2XU , Joma , Zoot , Zone3 i Kilpi to najlepsze marki, które oferują wysokiej jakości kombinezony dla mężczyzn.
Ponadto istnieją różne fasony i rodzaje męskiego kombinezonu trisuit, od trisuitów z rękawami po te bez rękawów. Możesz również znaleźć trisuits dla mężczyzn z zamkiem z przodu i z tyłu. Przy tak wielu dostępnych rodzajach kombinezonów trisuit ważne jest, aby znaleźć kombinezon, który jest wygodny i dobrze dopasowuje się do Ciebie. Możesz odnieść sukces w swoim wyścigu, pozostając wygodnym i zrelaksowanym w wygodnym kombinezonie trisuit. Męskie kombinezony triathlonowe są często wodoodporne i szybkoschnące, dzięki czemu nie uwierają, i mają wystarczającą wyściółkę, aby zapewnić wygodę.

Przy wyborze kombinezonu trisuit należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak;

• Jakość tkanin z właściwościami chłodzącymi lub bez
• Kieszenie do przechowywania na żele energetyczne, karty, klucze itp.
• Chwytaki nożne.

Trisuits są wykonane z technicznych tkanin, które zapewniają wentylację, hydrodynamikę i aerodynamikę. Przy zakupie należy wziąć pod uwagę wiele elementów kombinezonu triathlonowego. Wkładka triathlonowa powinna zapewniać amortyzację i wygodę, a jednocześnie nie pochłaniać wilgoci podczas biegu. Istnieją różne poziomy grubości wkładki zamszowej, właściwości odprowadzania wilgoci i wodoodporności.

clouse menu Zamknij