up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Odzież męska flecha flecha

Stroje triathlonowe

()
load

Czym jest garnitur Tri dla mężczyzn?

Kombinezon triathlonowy to jednoczęściowy strój, który sportowcy, biegacze i pływacy noszą podczas triathlonu, podczas jazdy na rowerze, biegania i pływania. Możesz go nosić przez cały bieg, ponieważ ma delikatną wyściółkę, która zapewnia wygodę. Trisuit musi być jak druga skóra, aby zmaksymalizować aerodynamikę i umożliwić Ci osiąganie najlepszych wyników. 2XU , Joma , Zoot , Zone3 i Kilpi to najlepsze marki, które oferują wysokiej jakości kombinezony dla mężczyzn.
Ponadto istnieją różne fasony i rodzaje męskiego kombinezonu trisuit, od trisuitów z rękawami po te bez rękawów. Możesz również znaleźć trisuits dla mężczyzn z zamkiem z przodu i z tyłu. Przy tak wielu dostępnych rodzajach kombinezonów trisuit ważne jest, aby znaleźć kombinezon, który jest wygodny i dobrze dopasowuje się do Ciebie. Możesz odnieść sukces w swoim wyścigu, pozostając wygodnym i zrelaksowanym w wygodnym kombinezonie trisuit. Męskie kombinezony triathlonowe są często wodoodporne i szybkoschnące, dzięki czemu nie uwierają, i mają wystarczającą wyściółkę, aby zapewnić wygodę.

Przy wyborze kombinezonu trisuit należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak;

• Jakość tkanin z właściwościami chłodzącymi lub bez
• Kieszenie do przechowywania na żele energetyczne, karty, klucze itp.
• Chwytaki nożne.

Trisuits są wykonane z technicznych tkanin, które zapewniają wentylację, hydrodynamikę i aerodynamikę. Przy zakupie należy wziąć pod uwagę wiele elementów kombinezonu triathlonowego. Wkładka triathlonowa powinna zapewniać amortyzację i wygodę, a jednocześnie nie pochłaniać wilgoci podczas biegu. Istnieją różne poziomy grubości wkładki zamszowej, właściwości odprowadzania wilgoci i wodoodporności.

clouse menu Zamknij