up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakie są dobre rękawiczki do biegania?

Męskie rękawiczki do biegania

Męskie rękawice do biegania są bardziej przyczepne z tyłu dłoni, aby zapewnić jak najwięcej ciepła i schronienia przed wiatrem, podczas gdy środek dłoni i wewnętrzna strona palców zwykle podkreślają delikatniejszy werbel, zapewniając doskonałą wentylację. Męskie rękawiczki do biegania możesz kupić od Adidas , Salomon , Nike , Asics , New Balance .

Najlepsze rękawiczki do biegania

Oto kilka najlepszych rękawic do biegania :

Rękawice do biegania New Balance
Rękawiczki do biegania New Balance są lekkie i mogą nadać elegancki wygląd całemu strojowi. Te rękawiczki są płaskie. Zauważyliśmy, że te rękawiczki zapewniają odpowiednie schronienie i ciepło podczas najbardziej mroźnych biegów. Jeśli się nagrzeje i dłonie zaczną się pocić w trakcie biegu, nie przejmuj się, są one produkowane z właściwościami antybakteryjnymi, które chronią rękawice przed silnymi zapachami.

Rękawice do biegania Smartwool
Te rękawiczki to najlepsze rękawiczki do biegania. Dlatego możesz docenić bieganie lub inne ćwiczenia na świeżym powietrzu, nawet w chłodne dni, ze względu na ich dodatkowe ciepło. Możliwość dostosowania ekranu dotykowego dla palca wskazującego i kciuka zapewnia możliwość zarządzania smartfonem bez podnoszenia rękawiczek.

Rękawiczki do biegania Nike

Rękawiczki do biegania Nike stają się podstawowym pomocnikiem, gdy temperatura zaczyna spadać. Wykonane z pochłaniającej pot i ciepłej tkaniny, która chroni dłonie przed zimnem. Rękawiczki do biegania Nike zostały stworzone, aby zaspokoić potrzeby wszystkich chętnych biegaczy. Ponieważ wielu sportowców zabiera ze sobą telefony, aby rozmawiać lub słuchać muzyki podczas biegania i ćwiczeń, rękawice muszą być przyjazne dla ekranu dotykowego.

clouse menu Zamknij