up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Odzież męska flecha flecha

Podszewki polarowe

()

Jak wybrać polar dla mężczyzn?

Polar do biegania

Polar do biegania to wyprodukowany materiał, który przypomina i sprawia wrażenie owczego okrycia. Polar do biegania jest wyjątkowo wykonany, jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych i można go dopasować do prawie wszystkiego. Dzięki ubiorom z polaru do biegania i wyborom pokryć wewnętrznych Twoje zimowe bieganie i treningi będą interesujące, eleganckie i ciepłe. Możesz kupić polar do biegania od Salomon , Reebok , Odlo , Givova .

Nike Thermal Fleece do biegania

Polar do biegania Nike jest wykonany ze sztucznej wełny poliestrowej, takiej jak polar termiczny. Zwykle ma zamek błyskawiczny pośrodku, umiarkowanie niż szpilki lub inne klipsy. Ta kurtka jest najlepsza do biegania zimą. Bieganie z polaru Nike jest bardzo wygodne w noszeniu i można w nim swobodnie się poruszać. Chroni przed mroźnym wiatrem i chłodem zimą. To świetna opcja na treningi biegowe w sezonie zimowym. Umożliwia elastyczne poruszanie się podczas aktywności fizycznej i nie krępuje ruchów ciała.

Wskazówki dotyczące wyboru produktów polarowych

1. Zwykle są dwie opcje zamka z polarami: zamek na całej długości lub zamek do połowy. Pełny suwak może wyglądać jak marynarka, podczas gdy polar z zamkiem do połowy jest porównywalny do swetra. Wybierz więc opcję, która najbardziej Ci odpowiada.
2. Wybierz polar zapobiegający mechacenie się, ponieważ udało się ograniczyć powstawanie małych mechatek lub kłębków nici na zewnętrznej stronie materiału. Obróbka zapobiegająca mechacenie oznacza, że runo nie będzie miało kulek.
3. Wybierz polary, które mają elastyczne tkaniny, aby umożliwić normalny ruch. Zapewnia to również odpowiednie dopasowanie i nie ogranicza Cię sam polar.


clouse menu Zamknij