up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Co warto wiedzieć o skarpetach do biegania?

Skarpety do biegania to ważny element Twojego ogólnego sprzętu do biegania, który jest równie ważny jak dobra para butów do biegania. Aby zapewnić biegaczowi komfort i wydajność, musisz mądrze wybrać odpowiednią parę skarpet.
Wybór niewłaściwego rodzaju skarpet do biegania sprawi, że Twoje błogie bieganie stanie się koszmarem. Adidas , Nike , New Balance , Skinners i CMP to wiodące marki oferujące najlepsze skarpety do biegania dla dzieci.

Skarpety do biegania różnią się od standardowych skarpetek, które nosisz na co dzień. Są wykonane z technologii odpornej na pęcherze i wysokiej jakości materiału, który zasadniczo poprawia wydajność biegaczy. Podwójna warstwa materiału w cienkich skarpetach do biegania zmniejsza tarcie, jednocześnie odprowadzając pot i wilgoć.
Amortyzacja to kolejna ważna cecha skarpet do biegania. Poziom wypełnienia może się różnić w zależności od marki; jednak podstawowa funkcjonalność byłaby taka sama we wszystkich skarpetach do biegania; aby zapewnić biegaczom najwyższą ochronę w obszarach, które są najbardziej uderzające. Szczególnie w obszarze palców i pięty wełniane skarpety do biegania zapewniają dodatkową amortyzację, która wyrównuje nacisk związany z tymi punktami.
Oprócz amortyzacji skarpety do biegania oferują biegaczom jeszcze dwie korzyści. Po pierwsze, skarpety uciskowe mają dodatkową tkaną nić, która działa jak bandaż, aby chronić stawy. Po drugie, niektóre skarpetki wykorzystują czujniki nacisku. Pomaga biegaczowi zapobiegać kontuzjom i odchyleniom od naturalnych ruchów pod koniec biegu.

clouse menu Zamknij