up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Odzież dziecięca flecha flecha

Maseczki na twarz

()
load

Jakie są najlepsze maski na twarz do biegania?

Chociaż maski z tkaniny są dobre, aby chronić Cię podczas spaceru lub wizyty w sklepie spożywczym, nie wszystkie te maski są przydatne podczas aktywności fizycznej. Maski z tkaniny nie zawsze przepuszczają powietrze i mogą podrażniać lub ocierać skórę; są ciężkie i obwisłe i często zsuwają się, gdy nie są mocno zabezpieczone. Dlatego do biegania, jazdy na rowerze, ćwiczeń lub wędrówek istnieją specjalnie zaprojektowane maski, które chronią Cię przed zanieczyszczeniami, brudem i elementami zewnętrznymi.
Oto kilka ważnych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze najlepszej maski do biegania. Spójrz;

• Maska do biegania powinna być wykonana z lekkich, oddychających i odprowadzających wilgoć materiałów, powinna odprowadzać pot i zapewniać suchość i wygodę podczas biegu.
• Twoja maska na twarz powinna ściśle przylegać do twarzy. Podczas biegania jesteś w ruchu, musisz wybrać maskę zawiązaną za pomocą elastycznych pasków wokół ucha.
Maski na twarz do biegania na świeżym powietrzu są wystarczająco wygodne i elastyczne, aby umożliwić Ci poruszanie się lub zginanie bez spadania.
• Najlepsze maski na twarz do biegania są wykonane tak, aby przepuszczały powietrze, dzięki czemu można biegać bez duszności. Buff , Arch Max , Sport HG , Otso i 226ERS są najlepszymi producentami masek na twarz.
• Niektóre maski na twarz do biegania są następujące; Maskfy Graffiti Face Mask, Muc Off Dr X Face Mask, Cerda Group Dc Comics Reusable Homologated Face Mask, Buff Filter Face Mask i Arch Max Reusable Hygienic Face Mask.

clouse menu Zamknij