up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak dobrać rozmiar kurtki dla dzieci?

Latem czy zimą, dzieci lubią biegać o każdej porze roku. Tak więc dobrej jakości wodoodporna kurtka do biegania to obowiązkowy element garderoby, który musisz mądrze wybierać. Przede wszystkim kurtka do biegania powinna odprowadzać wilgoć i oddychać, aby zapewnić Ci chłód podczas biegu. Musi być również wygodna w noszeniu dla dzieci, aby mogły dać z siebie wszystko.
Kurtki do biegania dla dzieci powinny być wodoodporne, izolowane i trwałe. Adidas , Reebok , Joma , Craft i John Smith to popularne marki, które oferują szeroką gamę kurtek do biegania dla dzieci.

Uzyskanie prawidłowych wymiarów kurtki do biegania Twojego dziecka jest bardzo łatwe. Upewnij się, że wykonujesz każdy pomiar najbliżej ciała dziecka. Kiedy zamierzasz kupić przeciwdeszczową kurtkę do biegania lub odblaskową kurtkę do biegania dla swojego dziecka, pamiętaj, aby nie pobierać miary z jego zwykłych ubrań. Istnieją znaczne różnice między standardowymi rozmiarami odzieży a rozmiarami odzieży sportowej.
Chociaż dostępne są standardowe rozmiary kurtek i standardowe tabele wymiarów dla dzieci, które mogą pomóc w wyborze odpowiedniej kurtki dla dzieci, najlepszym pomysłem jest rozpoczęcie pomiaru istotnej części ciała kurtki, takiej jak klatka piersiowa, talia i wzrost. Pozwól dziecku wstać prosto z rękoma skierowanymi w dół. Użyj taśm mierniczych, aby uzyskać liczby. Dobrze jest wziąć o cal więcej, aby zapewnić dodatkowe miejsce na ruch. W ten sam sposób należy wykonać pomiary w pasie i długości.


clouse menu Zamknij