up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jakie koszulki są lepsze do biegania?

Jeśli chodzi o wybór koszulki do biegania, istnieją różne materiały, które zapewnią Ci suchość i wygodę. Dlatego ważne jest, aby znać techniczne aspekty każdej tkaniny i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom biegowym. Spójrz poniżej;

Koszulka syntetyczna

W ostatnich latach prym w produkcji odzieży sportowej przejęły tkaniny syntetyczne. Zamiast zatrzymywać wilgoć, tkaniny te usuwają ją, co prowadzi do zmniejszenia podrażnień i maksymalnego komfortu. Materiały syntetyczne doskonale utrzymują Cię w suchości, niezależnie od warunków pogodowych.

Koszulka nylonowa

Oprócz tkanin syntetycznych istnieje również kilka naturalnych opcji. Nylon jest uważany za najpopularniejszą tkaninę na t shirty do biegania dla dzieci. Oddychająca, odprowadzająca wilgoć i super rozciągliwa, idealna do wygodnego biegania.

Koszulka z poliestru

Koszulki z tkaniny poliestrowej są lekkie, przewiewne, trwałe i nienasiąkliwe. Posiadają również właściwości UV, które chronią Cię przed promieniami słonecznymi.

Koszulka z elastanu

Elastyczny i elastyczny, spandex szturmem zdobył wiodącą pozycję w branży odzieży sportowej. Dzięki bardzo rozciągliwym właściwościom ta syntetyczna koszulka do biegania Nike zapewnia nieograniczoną swobodę ruchów, która jest idealna do biegania.

Koszulka bambusowa

Bambusowe koszulki do biegania są miękkie, odprowadzają wilgoć i są antybakteryjne. Są dobrym wyborem dla biegaczy, którzy zmierzają w stronę długodystansowych tras i szlaków. Adidas , Nike , New Balance , Reebok i Joma to renomowane marki oferujące najlepsze koszulki do biegania.

Koszulka z wełny

Wełna merynosowa to niezwykle praktyczny materiał na t shirty do biegania, ponieważ reguluje temperaturę ciała. Są oddychające i nadają bardziej dopasowany kształt.

clouse menu Zamknij