up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Co to jest kombinezon triathlonowy?

Kombinezon triathlonowy to jednoczęściowy kombinezon używany zwykle w pływaniu, bieganiu, kolarstwie i podobnych sportach.
Kombinezony Tri Suits wykonane są z technicznej tkaniny, która pomaga zapewnić wentylację i wygodę ciała.
Kombinezony Tri pomagają na wiele innych sposobów, ponieważ szybko schną, są rozciągliwe, co zapewnia swobodę ruchów i są oddychające, dając przyjemne uczucie, gdy jesteś w ruchu. Kombinezony triathlonowe zapewniają również kompresję do ciała, co pomaga utrzymać nacisk na mięśnie, chroniąc przed urazami i poprawiając przepływ krwi.

Kombinezony tri są znane jako najlepsze do wyścigów, ponieważ pozwolą Ci jak najlepiej wykorzystać warunki podczas biegu.

Korzyści z posiadania kombinezonu tri

Ochrona przed słońcem: Jedną z głównych zalet noszenia kombinezonu triathlonowego jest to, że pomaga on chronić przed promieniami słonecznymi UV, które mogą zainfekować skórę.
Dopasowany krój: Dopasowują się jako drugi do skóry, co pomoże Ci poczuć niski opór opór podczas ruchu.
Kieszenie do noszenia: Sekcja do przechowywania jest ważna, ponieważ pomoże ci trzymać najważniejsze rzeczy blisko siebie i zaoszczędzić.
Zapobiega otarciom: Kombinezony Tri wyposażone są w podkładkę, która sprawi, że poczujesz się komfortowo i unikniesz ocierania się podczas siedzenia na rowerze.
Niektóre z najbardziej znanych marek oferujących najlepsze kombinezony Tri są dostępne w następujący sposób: 2XU , Zoot , Zone3 , Kilpi , Sailfish .

clouse menu Zamknij