up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Obuwie męskie

Obuwie męskie prowadzenie i triathlon

Kupuj spośród naszego bogatego asortymentu Obuwie męskie! Kupuj w konkurencyjnych cenach prowadzenie i triathlon sprzęt w runnerinn.

Marki Obuwie męskie

Polecane produkty w Obuwie męskie

Jak wybrać buty do biegania

Kładąc nacisk na amortyzację i stabilność, mamy kilka opcji w butach do biegania. Spójrz poniżej na różne rodzaje butów odpowiednich dla różnych potrzeb biegaczy;

Codzienny

Rekreacyjne lub codzienne buty do biegania są noszone przez początkujących, aby ćwiczyć, trenować, schudnąć lub poprawić ogólną sprawność aerobową. Obuwie codzienne musi zapewniać biegaczowi przyzwoitą elastyczność, amortyzację, wsparcie i oddychalność.
Upewnij się, że Twoje codzienne buty do biegania dobrze pasują i są wygodne. Codzienne buty do biegania są zwykle lekkie i oferują minimalną amortyzację niż buty do biegania.

Buty do biegania

Bieganie w niewłaściwych butach może prowadzić do poważnych katastrof. Dlatego mądrze jest wybrać idealne buty do biegania w zależności od tego, dokąd zmierzasz. Upewnij się, że wybrane przez Ciebie buty do biegania są wygodne i mają dobrą amortyzację. Adidas , Salomon , Nike , Asics , Altra , New Balance , La Sportiva , Merrell i Mizuno to znane marki oferujące wysokiej jakości buty do biegania.

Sandały

Oprócz butów do biegania, obecnie coraz popularniejsze stają się sandały do biegania. Są lekkie i łatwe w prowadzeniu, mają wytrzymały pasek do wspinaczki i specjalistyczną technologię chwytu podeszwy. Te sandały do biegania są trwałe i trwają dłużej dzięki wodoodpornej podeszwie Vibram z naturalnej gumy EVA+. Możesz znaleźć ogromną różnorodność sandałów do biegania dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Buty do biegania

Kolce do sprintu mają sztywną płytkę pod całą stopą, która wspiera bieganie na palcach, zapewniając maksymalny ruch do przodu podczas biegu.
Buty na krótkie i średnie dystanse mają cienki obcas i zapewniają minimalną amortyzację stopy; dlatego nie nadają się do wyścigów na dłuższych dystansach.

Buty do biegania w terenie

Wybierając buty do biegania w terenie, pamiętaj, że są one mocniejsze, solidniejsze, a przez to cięższe niż standardowe buty do biegania. Buty do biegania w terenie są również często wodoodporne, zazwyczaj wykonane z materiału Gore Tex i skóry.
Aby chronić przed kamieniami, kijami i innymi przeszkodami, które możesz napotkać na nierównym terenie, te buty mają wytrzymałe podeszwy.

Męskie buty do biegania i triathlonu

Buty triathlonowe są podobne do innych rodzajów butów do biegania używanych w wyścigach, z automatycznymi blokami wiązania. Mają tylko jeden lub dwa paski ułatwiające zapinanie, zamiast sznurówek lub sprzączek, które można znaleźć w innych typach butów do biegania. Męskie buty do biegania i triathlonu mają bezszwowe wnętrze, które jest zaprojektowane tak, aby wygodnie trzymać bose stopy.

Akcesoria i części zamienne

Aby biegać bezpiecznie i bezproblemowo, biegacz musi mieć w torbie akcesoria. Na przykład gumki, sznurowadła, gumki odblaskowe, wkładki i raki to kilka ważnych akcesoriów i części zamiennych do butów do biegania, które powinieneś wziąć pod uwagę w swojej torbie do biegania.

clouse menu Zamknij