up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakie są dobre buty do biegania?

Potrzebujesz tylko doskonałej amortyzacji zarówno w pięcie, jak i w przedniej części stopy, aby poradzić sobie z uderzeniem podczas biegania. Buty do biegania na torze są w ten sposób stworzone do radzenia sobie z wstrząsami wywoływanymi przez siłę za każdym razem, gdy stopa uderza o ziemię. Adidas , Nike , Asics , New Balance i Puma to wiodące marki znane z tworzenia najlepszych butów do biegania na torze. Spójrz poniżej na kilka dobrej jakości butów do biegania;

New Balance Fresh Foam 880v11

New Balance Fresh Foam 880v11 to najlepsze buty do biegania. Wykonane z wytrzymałej gumowej podeszwy, buty do biegania na torze New Balance z pewnością zapewnią niezawodne i płynne bieganie oraz wytrzymają setki kilometrów biegania i treningu.

ASICS GEL Cumulus 23

Od dziesięcioleci ASICS GEL Cumulus 23 jest nadal znany jako jeden z najbardziej spójnych butów do biegania. Dzięki najnowszym żelowym elementom amortyzującym w pięcie i przedniej części stopy, które pochłaniają wstrząsy i zapewniają płynne przejście od lądowania do palca.

Nike Air Zoom Pegasus 38

Nike Air Zoom Pegasus 38 jest uważany za jeden z najlepszych butów do biegania dla początkujących dzięki wygodzie i dopasowaniu, jakie oferuje. Peg zachowuje niskoprofilową linię i neutralne wrażenia z jazdy. Poduszka gazowa w przedniej części buta do biegania Nike zapewnia płynną, sprężystą jazdę i trwałą stabilność.

clouse menu Zamknij