up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jakie są najlepszej jakości sandały męskie?

Jeśli planujesz wyruszyć na szlaki turystyczne w tym sezonie, nie zapomnij kupić dobrej jakości pary męskich sandałów do biegania od renomowanych marek, takich jak Adidas , Salomon , Craft , CMP lub Keen . Sandały męskie zapewniają komfort bycia boso oraz optymalną ochronę. KEEN oferuje najlepszą gamę sandałów z zamkniętymi palcami, które są znane z doskonałej ochrony palców.

Dawno minęły czasy, kiedy uważano, że sandały są przeznaczone tylko na ogniska po wędrówce i leniwe dni na plażach. Dziś zyskały reputację obuwia uniwersalnego, idealnego na szlaki turystyczne, a także do biur. Podstawowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie sandałów, jest aktywność. Czy wybierasz się na kemping, spędzasz wieczór na plaży, spędzasz czas z przyjaciółmi na przełęczach górskich lub cokolwiek robisz, są sandały, które pasują do Twoich potrzeb?
Obecnie na rynku można znaleźć ogromną różnorodność najpopularniejszych technicznych sandałów turystycznych lub trekkingowych. W przeciwieństwie do klapek sandały trekkingowe mają paski, które owijają się wokół pięty, co zapewnia idealne dopasowanie na każdym terenie. Sandały do biegania mają bardziej wytrzymałą podeszwę zewnętrzną w stylu butów turystycznych, taką jak guma Vibram, oraz sztywniejszą podeszwę środkową, dzięki czemu idealnie nadają się do chodzenia po trudnym terenie. Najlepsze sandały do biegania, takie jak sandały Keen Newport H2, sandały Adidas Cyprex Ultra II, sandały Craft Shower Slip In i sandały CMP Almaak są idealne na letnie dni. To praktyczny wybór, gdy będziesz chodzić przez dłuższy czas.

clouse menu Zamknij