up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakie akcesoria do butów męskich są niezbędne do biegania?

Aby biegać wygodnie przez cały dzień, amortyzujące wkładki są niezbędnym dodatkiem dla biegaczy. Zapewniają komfort i wsparcie. Nathan , Joma , Rehband iUltimate Performance to znane marki, które oferują ogromną kolekcję męskich akcesoriów do biegania. Spójrz poniżej na niektóre akcesoria;

Żelowe ochraniacze kostne

Te żelowe nakładki na ostrogi kostne zmniejszają ból pięt. Podkładka amortyzuje również wstrząsy, zapewniając optymalny komfort podczas biegania. Wkładki można łatwo włożyć z tyłu obuwia. Musisz utrzymywać je w czystości, aby były w dobrym stanie.

Podwójna pianka reduktora uderzenia

Te wkładki do biegania zapewniają wysoki poziom napędu stopy i rozpraszanie uderzeń. Konstrukcja pianki z dwóch materiałów zapewnia napęd w przedniej części stopy i amortyzację na pięcie. Reduktor Dual Foams są pomocne w zapobieganiu bólom stawów.

Żelowe miseczki na pięty

Te ściśle przylegające żelowe podpiętki są niezwykle skuteczne w amortyzacji wstrząsów. Aby zapewnić optymalny komfort, są one specjalnie zaprojektowane tak, aby pasowały do pięty, aby zapobiec powstawaniu pęcherzy i stabilizować stopy.

Podpory łuku żelowego

Żelowe podpory łukowe są wykonane tak, aby pasowały do łuku stopy, co zapewnia dobry komfort i wsparcie stóp podczas biegania. Pozostają stabilne i niewidoczne w butach do biegania.

Szablony amortyzujące Power gel

Szablony amortyzujące Power Gel są wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia amortyzację, amortyzację i energię, a jednocześnie jest najlżejszym materiałem przeznaczonym wyłącznie dla biegaczy.

clouse menu Zamknij