up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Czy mogę dobrze biegać w sandałach?

Pomimo tego, że sandały mogą wydawać się nieodpowiednie do biegania, jest wielu biegaczy, którzy preferują bieganie w sandałach. Te sandały do biegania utrzymują stopy płasko od palców do pięty, zapewniając doskonały zakres ruchu, który może nie być powtórzony w butach do biegania.
Na pewno możesz biegać w sandałach do biegania. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby były ultralekkie, elastyczne, miękkie i idealne do biegania.
Wszystko, czego potrzebujesz, to uzyskanie odpowiedniej ochrony, która jest bezpieczna i pewna. Nosząc sandały do biegania, bieganie będzie odbierane w inny sposób. Jeśli chcesz biegać w sandałach boso, praktyczną zasadą jest zacząć od butów do biegania. Gdy jesteś dobrze poinformowany o kroku, stawianiu kroków i lądowaniu, możesz przejść do minimalistycznych sandałów i tenisówek.
Według badań wykazano również, że bieganie w sandałach lub butach minimalistycznych może poprawić kondycję, zmniejszyć kontuzje i zmienić uderzenia stóp. Kiedy zmienisz uderzenie stopy, będziesz odczuwać mniejszy wpływ z każdym krokiem.

Sandały do biegania również poprawiają rytm. Dzieje się tak dlatego, że kiedy nauczysz się inaczej lądować, uzyskasz szybszy obrót. W rezultacie zwiększona rotacja powoduje szybszą kadencję.
W sandałach do biegania biegacz ląduje bezpośrednio na ziemi w znacznie bardziej miękkich sandałach. Prowadzi to do mniejszego obciążenia organizmu, co skutkuje mniejszą liczbą urazów. Salomon , Merrell , La Sportiva , CMP i Keen są najlepszymi producentami sandałów do biegania.

clouse menu Zamknij