up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley

Oakley Radarlock Prizm Road

Oakley Radarlock Prizm Road

Oakley Radarlock Prizm Road

Oakley Radarlock Prizm Road

plus
  • Play videoOakley Radarlock Prizm Road
  • Oakley Radarlock Prizm Road
  • Oakley Radarlock Prizm Road
  • Oakley Radarlock Prizm Road
  • Oakley Radarlock Prizm Road

Oakley Radarlock Prizm Road

Opis produktu Oakley Radarlock Prizm Road

Dostosuj się do zmieniających się warunków oświetleniowych lub po prostu zmień wygląd, zmieniając obiektyw w kilka sekund. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować wydajność, i wybierz wentylowany projekt, jeśli chcesz chłodzić przepływ powietrza. Soczewki z powłoką Iridium® precyzyjnie dostosowują transmisję światła do twojego środowiska. Soczewki niewentylowane są dostępne z polaryzacją blokującą oślepiające promienie olśnienia. Polaryzacja Oakley eliminuje zamglenie i zniekształcenie występujące w konwencjonalnych technologiach, aby stworzyć najlepszą spolaryzowaną optykę na świecie.


Technologia:

Prizm ™:
Prizm ™ to rewolucja w optyce soczewek oparta na dziesięcioleciach badań nad kolorami. Soczewki Prizm ™ zapewniają bezprecedensową kontrolę przepuszczalności światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.


Nie czekaj dłużej i kup Oakley Radarlock Prizm Road. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Oakley Radarlock Prizm Road, możesz skontaktować się z runnerinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. runnerinn oferuje ekskluzywne produkty Sprzęt do biegania dla prowadzenie i triathlon i innych aktywności. Nasze Sprzęt do biegania sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Części zapasowe.

Cechy Oakley Radarlock Prizm Road

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Idealny do biegania

-

Soczewka zoptymalizowana pod kątem asfaltu (drogi), idealna do biegania.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up