up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley

Oakley Radar Path

plus
  • Play videoOakley Radar Path
  • Oakley Radar Path

Oakley Radar Path

Opis produktu Oakley Radar Path

Jeśli posiadasz najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt sportowy na świecie, upewnij się, że czerpiesz z niego jak najwięcej. Oakley Radar® został zaprojektowany z wymiennym obiektywem, abyś mógł dostosować się do każdego środowiska sportowego. Dostępne są trzy unikalne kształty soczewek, dzięki czemu możesz wybrać stopień pokrycia, który najlepiej pasuje do Twojej aktywności na świeżym powietrzu, oraz sposób, w jaki Matka Natura wyrzeźbiła Twoją sylwetkę.

Oferujemy szeroką gamę zestawów soczewek, w tym wentylowanych, które zapewniają chłodny przepływ powietrza, a także najlepsze soczewki spolaryzowane pod słońcem. Technologia polaryzacji Oakley wykorzystuje proces infuzji cieczy do wiązania filtra polaryzacyjnego na poziomie molekularnym. W ten sposób eliminujemy zamglenie i zniekształcenia występujące w przypadku konwencjonalnych technologii i uzyskujemy niezrównaną wydajność w zakresie olśnienia.

Nasz trwały materiał z tworzywa Plutonite® zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami i filtruje 100% wszystkich promieni UV. High Definition Optics® (HDO®) maksymalizuje przejrzystość dzięki opatentowanym innowacjom, takim jak geometria Polaric Ellipsoid ™, zapewnia precyzyjne, krystalicznie czyste widzenie pod każdym kątem.

Dane techniczne:

Transmisja światła: 23%

Warunki świetlne: Średnie światło

Kontrast: neutralny

Dopasowanie: Standardowe


Szukasz produktów Oakley, a konkretnie Oakley Radar Path? Na runnerinn można znaleźć pełną listę Sprzęt do biegania prowadzenie i triathlon produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego runnerinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje prowadzenie i triathlon. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Oakley Radar Path

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up