up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley

Oakley Jawbreaker Prizm Trail

plus
  • Play videoOakley Jawbreaker Prizm Trail
  • Oakley Jawbreaker Prizm Trail

Oakley Jawbreaker Prizm Trail

Opis produktu Oakley Jawbreaker Prizm Trail

Dostosuj wygląd swoich okularów Oakley i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz jej najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% promieniowania UV Oakleys High Definition Optics® (HDO®).

Soczewki High Definition Optics®:

Wszystkie soczewki Oakley oferują technologię HDO® z następującymi zaletami:

Klarowność: konwencjonalne soczewki mogą powiększać obrazy. Precyzja HDO® zapewnia mniej zniekształcone widzenie w całym polu widzenia.

Refrakcja: w przypadku zwykłych soczewek przedmioty nie są tak naprawdę, gdzie je widzisz. HDO® oferuje bardziej realistyczny obraz, dzięki czemu Twój mózg nie będzie musiał pracować w nadgodzinach.

Ochrona UV: Wszystkie soczewki Oakley blokują 100% promieni UVA, UVB i UVC oraz szkodliwe niebieskie światło o długości do 400 nm.


Czy znasz wszystkie funkcje Oakley Jawbreaker Prizm Trail? Na runnerinn wybieramy najlepsze produkty prowadzenie i triathlon, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Sprzęt do biegania, naszą kompletną kolekcję Części zapasowe. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Oakley, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów prowadzenie i triathlon!

Cechy Oakley Jawbreaker Prizm Trail

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (4)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Super miły!

-

wspaniały miły… naprawdę mi się podoba!

Świetne soczewki - okropna dostawa

-

Fantastyczne soczewki - nudne dni dosłownie się rozjaśniają. I świetna cena. Ale: Inne zamówienie związane z rowerami z Bikeinn - dostawa na Węgry w 3 dni Zamówienie na soczewki ze Snowinn - 23 dni na Węgry. Brak komunikacji. Gorszący.

Zamienny ekran oakley jawbreaker

-

Autentyczny kolorowy wyświetlacz Oakley Jawbreaker PRIZM zapewniający niskie nasłonecznienie za rozsądną cenę.

Recenzja wymiennej soczewki oakley jawbreaker prism trail

-

fantastyczny produkt, prawie nie wiesz, że nosisz Oakley Jawbreaker, a soczewki Prism Trail sprawiają, że każdy element jest bardziej wyrazisty. doskonała i szybka obsługa ze snowinn w bezkonkurencyjnej cenie, zdecydowanie polecam.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up