up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange

plus
  • Play videoNutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange
  • Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange

Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange

Opis produktu Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange

Wkład wyizolowanego białka serwatki z węglowodanów. Rozgałęzione aminokwasy, L glutamina AKG, jabłczan cytruliny, magnez i witaminy dla wysiłku odbudowy.

Skład na dawkę (40 g):

regenerację mięśni:

Izolat białka (14,8 g):

Białko jest podstawowym składnikiem odżywczym dla regeneracji mięśni. Ze wszystkich możliwych źródeł, "izolowane białko" stanowi bogate źródło aminokwasów rozgałęzionych i doskonałą biodostępność. Jest łatwo wchłaniany i przyspiesza regenerację.

Węglowodany (20,0 g):

Połączenie węglowodanów krótki łańcuch i długi łańcuch, aby zapewnić uzupełnianie depozytów glikogenu jak najbardziej efektywny. Węglowodany są podstawą energia ciała tak będzie niezbędna do odzyskania poziom energii zużywanej przez szkolenia i / lub konkurencji, aby utrzymać intensywność treningów dzień po dniu.

glutamina L (1,0 g):

L glutamina jest najobficiej występującym w tkance mięśniowej, a tym samym jego znaczenie w procesie regeneracji mięśni aminokwasu. Promuje ona również zastąpienie glikogenu w mięśniach, zwiększa uwodnienie komórek i zapobiega katabolizmowi.

BCAA (1,0 g):

Przeszczep aminokwasy (BCAA) są 3 (L leucyna, izoleucyna walina L i L) i odgrywają ważną rolę w procesach regeneracji mięśni. Stymulują syntezę białek mięśniowych umożliwiając optymalne odzysku, a także mają działanie anty kataboliczne.

Tauryny (500 mg):

Tauryna jest bardzo obfita w tkance mięśniowej także uczestniczy w procesie kwasu detoksykacji aminowej. W ten sposób wspiera regenerację mięśni i unieszkodliwiania odpadów powstałych w trakcie ćwiczeń.

Magnezu (150 mg 50% RDA *):

Mineralne bardzo ważne zarówno w procesach metabolizmu energetycznego i mechanizmów skurczu mięśni i relaksu. Z tego powodu, jego wymiana jest niezbędna, jeśli chcemy uniknąć skurcze mięśni.

detoksykacji:

Alfa-ketoglutaran argininy (660 mg):

Jako prekursor azotu (NO), tlenek arginina alfa-ketoglutaran wspomaga przepływ składników odżywczych do mięśni i większe utlenianie do szybkiego i skutecznego odzysku.

Jabłczan cytruliny (500 mg):

Cytruliny pomaga w detoksykacji organizmu poprzez usunięcie amoniaku i kwasu mlekowego wytwarzanego podczas ćwiczeń i działa również przed działaniem wolnych rodników powstających podczas uprawiania sportu.

przeciwutleniacz:

Witamina C (30 mg 50% RDA *):

Witamina C jest przeciwutleniaczem witaminy z wielką mocą w metabolizmie. W efekcie, witamina C nas chroni przed zużyciem wewnętrznego wytwarzanego przez wykonywanie i spowalnia starzenie i procesy zwyrodnieniowe.

zabezpieczenie:

Witaminy B1 (0,7 mg), B2 (0,8 mg), i B6 (1 mg) (50% RDA *):

Witaminy z grupy B biorą udział w procesach wchłaniania wielu składników odżywczych, są niezbędne do produkcji energii (stąd ważne jest uzupełnianie po wysiłku fizycznym) i wzmacniają układ nerwowy i odpornościowy (wśród innych funkcji).

* RDA: zalecanego dziennego spożycia

Jak używać

Rozpuścić 40 g (pełna m) w 250 ml (szklankę) wody bezpośrednio po treningu.

Występ

Pot 800g, kopert i 240 ml butelki.


Odkryj pełną gamę produktów prowadzenie i triathlon od Nutrisport, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W runnerinn, twoim sklepie online prowadzenie i triathlon kupisz najwyższej jakości Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up