up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange Powder

plus
  • Play videoNutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange Powder
  • Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange Powder

Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange Powder

Opis produktu Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange Powder

Wkład wyizolowanego białka serwatki z węglowodanów. Rozgałęzione aminokwasy, L glutamina AKG, jabłczan cytruliny, magnez i witaminy dla wysiłku odbudowy.

Skład na dawkę (40 g):

regenerację mięśni:

Izolat białka (14,8 g):

Białko jest podstawowym składnikiem odżywczym dla regeneracji mięśni. Ze wszystkich możliwych źródeł, "izolowane białko" stanowi bogate źródło aminokwasów rozgałęzionych i doskonałą biodostępność. Jest łatwo wchłaniany i przyspiesza regenerację.

Węglowodany (20,0 g):

Połączenie węglowodanów krótki łańcuch i długi łańcuch, aby zapewnić uzupełnianie depozytów glikogenu jak najbardziej efektywny. Węglowodany są podstawą energia ciała tak będzie niezbędna do odzyskania poziom energii zużywanej przez szkolenia i / lub konkurencji, aby utrzymać intensywność treningów dzień po dniu.

glutamina L (1,0 g):

L glutamina jest najobficiej występującym w tkance mięśniowej, a tym samym jego znaczenie w procesie regeneracji mięśni aminokwasu. Promuje ona również zastąpienie glikogenu w mięśniach, zwiększa uwodnienie komórek i zapobiega katabolizmowi.

BCAA (1,0 g):

Przeszczep aminokwasy (BCAA) są 3 (L leucyna, izoleucyna walina L i L) i odgrywają ważną rolę w procesach regeneracji mięśni. Stymulują syntezę białek mięśniowych umożliwiając optymalne odzysku, a także mają działanie anty kataboliczne.

Tauryny (500 mg):

Tauryna jest bardzo obfita w tkance mięśniowej także uczestniczy w procesie kwasu detoksykacji aminowej. W ten sposób wspiera regenerację mięśni i unieszkodliwiania odpadów powstałych w trakcie ćwiczeń.

Magnezu (150 mg 50% RDA *):

Mineralne bardzo ważne zarówno w procesach metabolizmu energetycznego i mechanizmów skurczu mięśni i relaksu. Z tego powodu, jego wymiana jest niezbędna, jeśli chcemy uniknąć skurcze mięśni.

detoksykacji:

Alfa-ketoglutaran argininy (660 mg):

Jako prekursor azotu (NO), tlenek arginina alfa-ketoglutaran wspomaga przepływ składników odżywczych do mięśni i większe utlenianie do szybkiego i skutecznego odzysku.

Jabłczan cytruliny (500 mg):

Cytruliny pomaga w detoksykacji organizmu poprzez usunięcie amoniaku i kwasu mlekowego wytwarzanego podczas ćwiczeń i działa również przed działaniem wolnych rodników powstających podczas uprawiania sportu.

przeciwutleniacz:

Witamina C (30 mg 50% RDA *):

Witamina C jest przeciwutleniaczem witaminy z wielką mocą w metabolizmie. W efekcie, witamina C nas chroni przed zużyciem wewnętrznego wytwarzanego przez wykonywanie i spowalnia starzenie i procesy zwyrodnieniowe.

zabezpieczenie:

Witaminy B1 (0,7 mg), B2 (0,8 mg), i B6 (1 mg) (50% RDA *):

Witaminy z grupy B biorą udział w procesach wchłaniania wielu składników odżywczych, są niezbędne do produkcji energii (stąd ważne jest uzupełnianie po wysiłku fizycznym) i wzmacniają układ nerwowy i odpornościowy (wśród innych funkcji).

* RDA: zalecanego dziennego spożycia

Jak używać

Rozpuścić 40 g (pełna m) w 250 ml (szklankę) wody bezpośrednio po treningu.

Występ

Pot 800g, kopert i 240 ml butelki.


Jesteś zainteresowany Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange Powder, odkryj również produkty prowadzenie i triathlon powiązane z marką Nutrisport w kategorii Odżywianie i katalogu Napoje. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w runnerinn, twoim sklepie online prowadzenie i triathlon, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Nutrisport Stressnutril Recuperation 800gr Orange Powder

Podkategorie
Rodzaj produktu
Ilość
Trening
Kofeina

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up