up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport Sport Zero Calories 20 Units Lemon

plus
  • Play videoNutrisport Sport Zero Calories 20 Units Lemon
  • Nutrisport Sport Zero Calories 20 Units Lemon

Nutrisport Sport Zero Calories 20 Units Lemon

Opis produktu Nutrisport Sport Zero Calories 20 Units Lemon

Znaczenie nawadniania i zastępowania mineralnego podczas ćwiczeń fizycznych jest czymś więcej niż uznane w świecie sportu. Z tego powodu głównym zadaniem w trakcie ćwiczeń fizycznych jest uwodnienie, oczywiście uzupełnione elektrolitami ze względu na jego znaczenie w mechanizmach energetycznych oraz w procesach skurczu mięśni i relaksacji.

Wśród napojów, które zaspokoją te potrzeby, zwracamy uwagę na napoje izotoniczne, gdzie nie tylko mamy do dyspozycji minerały, ale także węglowodany w jego recepturze. Czasem jednak znajdujemy sportowców, którzy nie chcą włączyć hydratu podczas ćwiczeń lub chcą kontrolować spożycie ... w takim przypadku napoje izotoniczne nie byłyby najbardziej odpowiednim produktem.

Sport Drink Zero Calories to odmienna koncepcja napojów dla sportowców. Sport Drink Zero Calories został sformułowany tak, aby zaspokoić potrzeby osoby, która wykonuje ćwiczenia fizyczne i chce kontrolować spożycie węglowodanów. Sport Drink Zero Kalorii to praktyczne pałeczki składające się z elektrolitów (sodu, potasu i magnezu) oraz witamin bez dodatku węglowodanów (cukrów).

Dzięki temu wkład elektrolitów można uniknąć problemów związanych z ich brakiem, takich jak skurcze mięśni, kontuzje, utrata wydajności ... Sport Drink Zero Calories składa się z praktycznych palców łatwych do przenoszenia i rozpuszczania.


Jesteś zainteresowany Nutrisport Sport Zero Calories 20 Units Lemon, odkryj również produkty prowadzenie i triathlon powiązane z marką Nutrisport w kategorii Odżywianie i katalogu Napoje. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w runnerinn, twoim sklepie online prowadzenie i triathlon, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Nutrisport Sport Zero Calories 20 Units Lemon

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Ilość
Trening
Kofeina

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobra opcja nawilżenia

-

Te koperty są dobrym rozwiązaniem do nawodnienia i odzyskania elektrolitów w czasie upałów. Przede wszystkim jest to bardzo przydatne w tych sprzętach rowerowych, w których organizacja zapewnia tylko wodę w zapasach, ponieważ dwie lub trzy koperty można nosić w kieszeni, która szybko rozpuszcza się w wodzie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up