up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport Mega Protein Whey+5 900gr Strawberry

plus
  • Play videoNutrisport Mega Protein Whey+5 900gr Strawberry
  • Nutrisport Mega Protein Whey+5 900gr Strawberry

Nutrisport Mega Protein Whey+5 900gr Strawberry

Opis produktu Nutrisport Mega Protein Whey+5 900gr Strawberry

Whey Protein Mega +5 został opracowany z myślą o potrzebach białkowych sportowców, którzy trenują z ważnym zanik mięśni.

Mając na uwadze, że ich dzienne zapotrzebowanie może osiągnąć 1,5 2 g / kg / dzień, to jest bardzo ważne jest zoptymalizowanie tych procesów asymilacji i wchłanianie spożytego białka zarówno suplementami i poprzez wspólne zasilanie.

Dlatego Mega białka serwatki +5 został opracowany w oparciu o koncentrat białek serwatki (koncentracie białek serwatkowych) z kombinacją składników 5 efektem synergicznym stymulujące syntezę białek i sprzyja absorpcji aminokwasy i białka.

Leucyna L:

L leucyna, oprócz tego, że należy do grupy szczepionych Aminokwasy (BCAA), bardzo bogate w tkance mięśniowej, jest jednym z kluczowych elementów w inicjacji syntezy białka. W związku z tym dodatkowy wkład będzie stymulować regenerację białek mięśniowych po treningu.

L Arginina:

L argininy sprzyja jako prekursor tlenku azotu (NO), przepływ składników odżywczych (aminokwasy w tym przypadku) z wyszkoloną obszarze mięśni. Z kolei, ma również wykazał aktywności stymulującej insulinę (wychwyt mocy kwasów glikogenu w mięśniach i aminokwasy) i bierze udział w procesie detoksyfikacji (cykl mocznikowy) organizmu.

Proteolityczne enzymy:

Kombinacja ekstraktów z papai i ananasa bogaty w enzymy proteolityczne (bromelainy i papainę), który zwiększa zdolność trawienia i wchłaniania białek.

Witamina B6:

w metabolizmie witaminy niezbędne białka absorpcji białek i aminokwasów.

Chrom:

Pierwiastka śladowego zaangażowane w regulację glukozy, która pomaga przedłużyć działanie insuliny i zwiększające wchłanianie aminokwasów poziomie mięśni.

Stosowanie:

Potrwać od 1 do 2 dozowniki po treningu i przeszłych 90min dozowania pierwszego strzału.

Prezentacja;

łodzie 1800 gi 900 g.


Wszystkie produkty prowadzenie i triathlon z kategorii Suplementy mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W runnerinn znajdziesz szeroki wybór Odżywianie produktów od Nutrisport. Nutrisport Mega Protein Whey+5 900gr Strawberry w cenie 34.99 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Nutrisport Mega Protein Whey+5 900gr Strawberry

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Trening

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up