up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola

plus
  • Play videoNutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola
  • Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola

Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola

Opis produktu Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola

Udział energii z węglowodanów podczas ćwiczeń może być wykonane za pomocą różnych akcesoriów. Żele, HiGums, bary, napoje ... oni są jednymi z najczęstszych przykładów. Jednakże, każdy sportowiec ma preferencje i przesłania jakiegokolwiek zużycia nad resztą. Tekstury, smak, format ... wszyscy mamy swoje preferencje. To

Z tego powodu, że NutriSport opracowała nowy HGel, nowy sposób dostarczania węglowodanów podczas treningu fizycznego w postaci płynnego żelu, który to pomaga spożycie.

HGel zapewnia taką samą kombinację węglowodanów obecnych w zwykły żel NutriSport ale z większą ilością wody dodanej. Obejmuje on także inne składniki odżywcze, które zwiększają wydajność grzybicę s, wśród których tauryna, przeszczep aminokwasy (L leucyna, L izoleucyny, L walina), sód, potas i witamin.

HGel kofeiną dostarcza również 50 mg kofeiny z guarany ekstraktu.


Odkryj wszystkie produkty Zdrowie i odżywianie, które znajdziesz w runnerinn, jak Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola. Kup teraz Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola i oszczędzaj na produktach Suplementy sportowe. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Nutrisport, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola i inne w naszym sklepie prowadzenie i triathlon? Dzięki runnerinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Zdrowie i odżywianie pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Nutrisport HGel Caffeine 18 Units Cola

Kolor
Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up