up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino

Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino

plus
  • Play videoNutrisport Guarana 24 Units Frappuccino
  • Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino
  • Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino

Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino

Opis produktu Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino

Kwota na dawkę (1 ml żel 40):

Energia:

Węglowodany krótkim łańcuchu (4,6 g):

Nutrisport Gel daje odpowiednią ilość węglowodanów krótkim łańcuchu (Fruktoza + dekstroza) w celu zapewnienia dostaw energii w trybie natychmiastowym bez powodowania niechcianych pików cukru we krwi (a więc i insuliny) odpowiedzialnego za groźnego "rozczarowaniem".

długołańcuchowe węglowodany (26 g):

Nutrisport Gel kończy swój energiczny formuła z długołańcuchowych węglowodanów dzięki jego mechanizmu przedłużonego wchłaniania, zapewniając długotrwałe spożycie energii unikając zmęczenia mięśni.

Wydajność i stymulujące aktywność:

Guarana (100 mg):

ekstrakt guarana zwiększa poziom energii w organizmie oraz poprawia działanie układu sercowo-naczyniowego. Dzięki zawartości kofeiny również stymulujący wpływ, który opóźnia zmęczenie u sportowców.

Kofeina (45 mg):

Kofeina jest substancją psychoaktywną, która działa na układ nerwowy poprzez przywrócenie "poziomy ostrzegawcze" organizmu poprzez efekt pobudzający. Jest naukowo udowodnione, ergogeniczny władzę w procesach produkcji energii sportowców stymulowanie, zwiększa lipolizę i zwiększając odporność na zmęczenie.

Nutrient wychwyt i wykonanie:

witaminy z grupy B (15% RDA *):

Zestaw witamin rozpuszczalnych w wodzie (B1, B2, B3 i B6) niezbędnych w procesie pozyskiwania energii w organizmie. Praktyka ćwiczeń pociąga za sobą wzrost jego aktywności, a tym samym wzrost potrzeb tej grupy jako niezbędnych witamin wydajności sportowca s.

odzysku:

BCAA:

Przeszczep aminokwasy (BCAA) mają wysoką kotła energetycznego do jego obficie w tkankach mięśni ciała. Zakres, w jakim zostały dodane (2: 1: 1) zwiększa działanie regenerujące. Ponadto w sytuacjach wysokiego zapotrzebowania na energię, dostarczają szybkich oszczędności energii pozwalające glikogenu mięśniowego.

Zawiera: L leucynę (80 mg), L walinę (40 mg), L izoleucyny (40 mg)

przeciwutleniacz:

Witamina E (44% RDA *):

rozpuszczalne w tłuszczach witaminy o działaniu antyoksydacyjnym. Reaguje z wolnymi rodnikami generowane podczas aktywności fizycznej, unikając zniszczenia "dobrych komórek" i opóźniając proces starzenia. Jest uważany za cardio witaminy ochronne i odmładzające. W połączeniu z witaminą C poprawiają one swoje działanie antyoksydacyjne.

Witamina C (15% RDA *):

hidrosuluble witaminy odnotowano jego mocy przeciwutleniacz i interweniować w procesach tworzenia kolagenu, głównego składnika chrząstki i kości. W połączeniu z witaminą E aktywności antyoksydacyjnej jest zwiększona.

Prezentacja:

Żel 40 g

Instrukcja użytkowania:

Take 1 (40g) żel co 45 minut intensywnych ćwiczeń aerobowych lub rozpoczęciem szkolenia (Max 3 żele)


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino! Pomyśl o runnerinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania prowadzenie i triathlon. runnerinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Nutrisport. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Zdrowie i odżywianie.

Cechy Nutrisport Guarana 24 Units Frappuccino

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up